lek. dent. Marek Jaśniewicz

Korzystałam z różnych usług, leczenie, protetyka, implant, ze wszystkich jestem zadowolona. Zawsze tutaj wracam, bo mam poczucie bezpieczeństwa, fajna atmosfera i wspaniały zespół lekarzy z dr Markiem na czele. Polecam, naprawdę gabinet bez stresu.

Doktor Jaśniewicz uratował mnie od straszliwego bólu spowodowanego suchym zębodołem po wyrwaniu zęba, z którym męczyłam się prawie tydzień! Niestety poprzedni stomatolog, który usuwał mi ten ząb doprowadził mnie do okropnego cierpienia stosując nikomu nieznane metody leczenia suchego zebodołu. Doktor Jaśniewicz to fantastyczny lekarz, zna się na rzeczy. Super profesjonalista. Wspaniałe podejście do pacjenta. Szczerze polecam!!!! Magda

Wypełnienie siódemki. Ja tu już nie chce nic więcej pisać. Wszystko co miałem do powiedzenia zawarte jest w powyższej ocenie !!!!

Wypełnienie siódemki.

Uprzejmy w jasny sposób tłumaczy problemy zdrowotne i metodę leczenia . Wzbudza zaufanie.

Polecam wszystkim byłam bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu. Jedyne co mi trochę nie pasowało to zbyt mało poświęconego czasu bo do doktora ciągle dzwonili pacjenci a nastepni czekali w poczekalni na zabieg wiec nie mielismy czasu porozmawiac o moich zebach. Umowilismy się na wizytę na której ma zostać przeprowadzony plan leczenia i wycena kompleksowego leczenia moich zębów bo ostatnio byla załatwiona tylko sprawa bolacego zęba (bardzo skutecznie).

Polecam wszystkim dla ktorych liczy sie jakosc. Doktor Marek wyleczyl mi juz kilka zebow, na plomby daje roczna gwarancje (zadkosc w gabinetach) z ktorej zreszta nie musialam korzystac a zeby leczone jak dotad nie sprawialy juz wiecej problemu.

Polecam wszystkim dla ktorych liczy sie jakosc. Doktor Marek

Bardzo zadowolona pacjentka. U dr Marka lecze sie od 3lat i nie mam zadnych uwag uwazam iz jest kompetentnym milym i fachowym dentysta. Polecam

Wszystko załatwione od początku do końca. Zabek wyleczony w pełnym znieczuleniu bez bólu. Wyszło super, jestem bardzo zadowolona i polecam.