dr Marek Jastrzębski

Kardiolog

Pierwszą ablację z powodu migotania przedsionków wykonał u mnie prof. Jastrzębski w 2013 r. w klinice UJ na ul. Kopernika w Krakowie. Krio + przypalanie RF. Po kilku miesiacach arytmia się skończyła. Wróciła radość życia. Po kilku latach znów migotanie powróciło, choć w łagdniejszej formie. Oczywiście udałem się na konsultacje do prof. Jastrzębskiego. Ten zostawił mi wybór: albo leczymy doraźnie Rytmonormem albo ablujemy ponownie. Zdecydowałem się na ablacje. Po krótkim, kilka tygodni oczekiwania, przeszedłem ablację na początku 2022 r. w nowej siedzibie kliniki w Prokocimiu. Oczywiście ablował prof. Jastrzębski. Stwierdził w trakcie ablacji, że nie trzeba już ponawiać krio (izolacja żył), ale wykonał wielokrotne, punktowe przypalenia RF. Przez kilka miesięcy było tak sobie. Dziś jest b. dobrze. Arytmia praktycznie ustąpiła. Panie Profesorze - Wielkie Dzięki!!!

Wspaniały i mądry lekarz . Jestem pacjentką prof. Marka Jastrzębskiego już 16 lat. W 2006 roku doszło u mnie do nagłego zatrzymania krążenia . Mam wszczepiony kardiowerter - defibrylator serca . Dziękuję Profesorowi za Uratowanie Mojego Życia .

Ablacja w moim przypadku miała miejsce 10 lat temu. Okres przed to pobudzenia nadkomorowe i komorowe kontrolowane farmakologicznie. Zabieg pozwolił mi na eliminację stałego leczenia i powrót do pełnej normalności. Cały czas stabilnie z marginalną ilością dodatkowych częstoskurczów. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów, serdecznie dziękuję za otrzymane wsparcie i zdecydowanie polecam skorzystać z tak fachowej pomocy.

Cały czas stabilnie z marginalną ilością dodatkowych częstoskurczów.

Miałam wykonaną krioablacje i ablację. Był to już trzeci mój zabieg spowodowany napadowym migotaniem i trzepotaniem przesionków a ostatnio częstoskurcz komorowy .Jestem miesiąc po i jak na razie (odpukać) czuję się dobrze.Jestem po operacji serca a powstała arytmia jest powikłaniem po zabiegu .Mało kto chciał się podjąć ablacji u mnie ale Prof. Jastrzębski wyraził zgodę i dał mi nadzieję na lepsze jutro. Jest profesjonalnym lekarzem wykonującym bardzo dokładnie swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem, a przy tym bardzo ciepłym człowiekiem, któremu zależy na swoich pajentach. Dziękuję Profesorze

Dziękuję Profesorze

Wspaniały lekarz. . Trafiłam do Pana Doktora z dużą arytmią komorowa mając 20 lat. Dodatkowych pobudzeń komorowych ponad 30 000. Przeszłam prawie 3h ablacje która jak się okazało nie była wcale prosta do przeprowadzenia z powodu usytuowania tych pobudzeń. Zabieg się Udał dzięki Panu doktorowi i wróciłam do normalnego życia. Dziękuję z całego serca.

Miałam wykonaną ablację. Był to już drugi mój zabieg spowodowany napadowym migotaniem przesiąków. Jestem miesiąc po i jak na razie (odpukać) czuję się bardzo dobrze. Prof. Jastrzębski jest wielkim profesjonalistom wykonującym bardzo dokładnie swoją pracę, a przy tym bardzo ciepłym człowiekiem, któremu zależy na swoich pajetach. POLECAM

Jestem prawie rok po zabiegu ablacji. Dzięki profesorowi Markowi Jastrzębskiemu, który z powodzeniem przeprowadził ten zabieg, nie miałam od tej pory ani jednego ataku częstoskurczu nadkomorowego. Ablację miałam wykonaną w szpitalu w Rzeszowie. Budynek szpitala piękny, nowy, warunki bardzo dobre, a sam zabieg prawie bezbolesny . Na sali operacyjnej czułam, że jestem pod bardzo fachową i profesjonalna opieka. Po zabiegu leżałam w dużej, widnej sali pod opieką bardzo miłych pielęgniarek i pod nadzorem pana profesora Marka Jastrzębskiego. Moja rodzina, która przyjechała ze mną, także otrzymała wsparcie personelu szpitalnego. Żałuję, że tak długo się wahałam z podjęciem decyzji o ablacji.

Mam 40 lat. Urodziłem się z wadą WPW. Ponieważ niezbyt mi dokuczała toteż nie szukałem pomocy. Jednak przypadkowo pewien kardiolog poradził mi abym prewencyjnie naprawił swe serce. Poradził mi Profesora Jastrzębskiego. Pan Profesor przeprowadził zabieg ablacji 18 11 2016. Zabieg w 100% się powiódł. Profesor potwierdził w moim przypadku że zasługuje na swe miano najlepszego specjalisty od serca w kraju. Kto wię być może uratował mi życie. Dodam z

20 sierpnia 2016r . przeszłam ablację RF typowego trzepotania przedsionków zabieg przeprowadził dr Marek Jastrzębski w Rzeszowie. Minęło już trzy miesiące i czuje się bardzo dobrze, stan mojego serca znacząco się poprawił, nie mam żadnych pobudzeń trzepotania . Jeżeli ktoś szuka dobrego kardiologa to szczerze polecam dr Jastrzębskiego. Doskonale leczy i bezbłędnie diagnozuje chorobę. Dla pacjęta jest bardzo opiekuńczy , sympatyczny i szczery, lepszego profesjonalnego fachowca nie znajdziecie, szczerze polecam.

Zabieg ablacji przeprowadzony 3lata temu u syna,w klinice w Rzeszowie. Trochę czasu minęło, niemniej jednak zawsze będę pamiętać jak wiele dr.wtedy dla nas zrobił. Przyjął nas mimo pełnego grafiku. Znalazł nam natychmiastowy termin w Rzeszowie ponieważ zabieg był konieczny "na już", a w Krakowie czas oczekiwania wtedy to było min 6 miesięcy. Wszystko to odbyło się w ramach NFZ ,po za jedną wizytą prywatną. Od nas 5/5