lekarz Marek Józefczak

bardzo miły człowiek tzw lekarz z powołania nigdy nie byłam bezpośrednio pacjentką doktora ale leżałam na jego oddziale więc poznałam się na jego fachowym podejściu, nawet kilka miesięcy po porodzie spotkał mnie w szpitalu i sam podszedł i zapytał jak się dziecko chowa SUPER LEKARZ

Doskonały diagnosta, świetny lekarz - w całym tego słowa znaczeniu. Nie spotkałam wcześniej doskonalszego specjalisty. Wszystko wyjaśnione, omówione problemy w rozpoznaniu, możliwe wyniki, proponowane leczenie i wreszcie powikłania. Wiadomości według najnowszych danych, które zweryfikowałam w Internecie. I wszystko się zgadza! Wynik leczenia też zgodny z oczekiwaniami i prognozą. Wspaniała opieka. Żarty i humor maskują poważny problem ułtwiając akceptację choroby, ale powaga problemu wyjaśniona. Czułam się zawsze w centrum uwagi i zawsze wiedziałam co mnie czeka. Nawet gdyby miało to być tragiczne - podejście doktora umożliwiło przekazanie wiadomości rodzinie i bliskim a mnie pomogło pogodzić się z chorobą i ujrzeć światło w tunelu!

Lekarz w 100% spelniajacy moje wymagania. Jestem wymagajaca i upierdliwa a pan ginekolog zawsze z uwaga wyslucha mojego gadania.... ciaza prowadzona przez doktora wymagala hospitalizacji gdzie rowniez moglam liczyc na pelna obsluge ze strony dr. Marka. Ponadto pan ordynator jest mily i przyjazny dla pacjentki :)Nie wspomne ze doktor jest dostepny telefonicznie, nie trzeba prosic sie o wizyty czy porady, gdyz zawsze odbierze i cierpliwie odpowie na wszystkie pytania.

Dzięki doktorowi jesteśmy dzisiaj szczęśliwymi rodzicami. Wizyty w ciąży były bezstresowe i bardzo pomógł przyjść na świat naszej ukochanej Martynce, a bez niego nie wiem jakby się skończył poród. Cierpliwy i bardzo ludzki. Doskonały fachowiec.

To moja kolejna wizyta u Doktora i jestem bardzo zadowolona. Wsztstko wytlumaczy i wyjasni a i metode leczenia dobierze odpowiadajaca pacjentce. Wizyty umowione na godzine wiec nie czeka sie za dlugo w kolejce, chyba ze poprzednia pacjentka dluzej posiedzi. Rzeczowy i konkretny polecam tego lekarza ze wzgledu na wiedze i fachowosc, czego sama doswiadczylam i uwazam ze jest doskonalym specjalista. Nie oczekuje od ginekologa by mnie adorowal i byl przemily - ma mi dac dobra diagnoze i pomoc w potrzebie. Mnie nie zawiodl i za to mu dziekuje.

dziwny lekarz, bufonowaty, ciagle odbiera telefon. Generalnie efekt wizyty zadowalajacy ale sama nie wiem co o nim myslec