prof. dr hab. n. med. Marek Józwiak

Ortopeda dziecięcy

Ten lekarz wie co robi jak operował moją córkę nie powiem efekty są bardzo duże jestem bardzo zadowolona. Pełna profeska. POLECAM!!!!!!!!!

Bardzo dobry sympatyczny lekarz. Świetny lekarz operujący ortopeda.

Bardzo dobry sympatyczny lekarz. Świetny lekarz operujący ortopeda.

Byłem pacjentem prof. kilka lat temu, wykonano mi zabieg artrodezy nadgarstka lkg, ponieważ miałem silny przykurcz w nadgarstku. przed operacją nie potrafiłem niczego złapać samodzielnie-trzymałem cokolwiek o niewielkiej wadze po umieszczeniu przedmiotu w dłoni. Dzięki przeprowadzonej operacji odzyskałem ruch szczypcowy, potrafie złapać przedmioty do 10 k- ręka stała się o wiele bardziej funkcjonalna. Polecam Profesora jest doskonałym lekarzem

Polecam Profesora jest doskonałym lekarzem

Polecam profesora w 100% jest lekarzem z wielkim sercem leczy naszą córkę juz od 6 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa na niego . Jest pewny zawsze tego co robi , ma podejście do dzieci ,ma zawsze czas na rozmowę z rodzicami polecam !!!!

nie polecam ,bardzo niemiły ,gdy zaczynaliśmy leczenie powiedział że dziecko na 100 procent będzie chodzić ,miał operację ,która się nieudała ,i za którą zapłaciliśmy 5 tysięcy złotych ,po dwoch latach wycofał się z tego co mówił dziecko nadal niemoże chodzic samodzielnie .jest to osoba bardzo wywyższająca się ,żadnych konkretów niepodaje .KATEGORYCZNIE NIE POLECAM.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Poznań"?

Tomasz Trzeciak

28 czerwca
Poznań
61-505 Poznań
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41

ul. Katowicka 67 D/112
61-131 Poznań

Przemysław Kęsa

Ortopeda dziecięcy
Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo- Rodzinnej "NOSOCOMA" s.c.
Grochowska 50
60-332 Poznań