prof. dr hab. n. med. Marek Jóżwiak

Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie przyjemnego, jednak z czasem wychodzi z niego prawdziwe "ja"- cynizm chamstwo cwaniactwo a przede wszystkim brak kompetencji.Jestem prawie rok po operacji więzadeł w kolanie i do dnia dzisiejszego nie mogę normalnie chodzić... Dzieki doktorowi Jozwiakowi mogę już chyba zapomnieć o powrocie do sportu. Jeżeli któs chce mieć większe problemy zdrowotne niż ma to polecam tego lekarza.

atak na mrginesie. majac tak małe dziecko podziwiam i zazdroszczę posiadania czasu i chęć zaangażowanie w opowiadanie ej całej historii

Już we wcześniejszej opini można przeczytać o braku czasu dla pacjenta. Opinię swą wygłaszam w oparciu o doświadczenia szpitalne, zaraz po urodzeniu naszego dziecka. Otóż, chodzi o szpital na polnej, który nie wiadomo dlaczego ( dla mądrzejszych to sprawa oczywista ) utrzymuje kontrakt z omawianym lekarzem. Na początek powiem, że jeśli wszyscy w owym szpitalu mieliby podobne, jak w/w jegomość, podejście do wykonywanej pracy, szpital składałby się wyłącznie z pacjentów i odwiedzających. Synek nasz, zaraz po przyjściu na świat, trafił na oddział opieki pośredniej z zapaleniem płuc i złamanym obojczykiem. Przez siedem dób podawano naszej pociesze antybiotyki, po czym trafić w końcu miał do domku. Nie muszę tłumaczyć, jak ważne to jest dla każdej mamy. Jedynym warunkiem otrzymania wypisu ze szpitala miała być opinia ortopedy, w związku z wspomnianym złamaniem. I w tym miejscu zaczęły się schody. Po pierwsze cały personel, z którym mieliśmy do czynienia, tłumaczył nam, na czym polegają wizyty Jóźwiaka. Wynika z wypowiedzi owych ludzi, iż problem jest powszechnie znany i nie wiadomo, JESZCZE, dlaczego akceptowany. Otóż, pan doktor potrafi nie reagować na wezwania szpitala przez kilka dni, a nawet tydzień, czy więcej. Zaczerpnęliśmy również informacji od położnych pracujących wcześniej w szpitalu na polnej, które potwierdziły omawiany problem. Nazwiska podam przy rozprawie w sądzie. Poza tym, od żadnej osoby w szpitalu nie można dowiedzieć się, na jakiego lekarza czekamy ( jego godność jest skrzętnie utrzymywaną tajemnicą szpitalną ). Od prowadzącego nasze dziecko lekarza usłyszałem również, że najgorszym mogłoby być ponaglanie tegoż otopedy, gdyż z doświadczenia wie, że może to tylko przedłużyć czas oczekiwania na jego wizytę. !!!!!!!! Wiedząc już na CO czekam, podjąłem próby rozmowy w sprawie sprowadzenia innego ortopedy. Odpowiedź? Nie ma takiej możliwości. Przypominam, że jest to szpital publiczny a ja, jako prawny opiekun pacjenta, mam prawo, w świetle polskich ustaw, znać nawisko osoby, która ma opiniować mojego podopiecznego. NIestety prawo to zostało mi odebrane. Mając na uwadze, kolokwialnie rzecz ujmując, olewackie podejście tegoż pana ( nie wiem dlaczego nazywa się go lekarzem ) i nadchodzący długi majowy weekend, podjąłem próbę rozmowy z jakąkolwiek osobą decyzyjną w szpitalu. Okazało się, że ani ze strony ordynatora, jak i dyrekcji szpitala, nie ma nikogo na miejscu, z kim mógłbym rozmawiać. Poprosiłem o spotkanie z prawnikiem szpitalnym. Chociaż on nie był na urlopie. Po krótkiej opowieści naszej historii i kilku hasłach w stylu: pogwałcenie wszelkich praw rodzicielskich, pogwałcenie podstawowego prawa matki do posiadania dziecka przy sobie, podjęcie decyzji w sprawie sprowadzenia jegomościa do szpitala podjęto natychmiastowo i 20 minut później, o godz. 12:30 ogłoszono nam, iż możemy liczyć na łaskę Jóźwiaka i zjawi się w szpitalu o godz. 15. Nie czepiając się już półgodzinnych kwestii, tak się też stało. Tu zaczyna się jeszcze jedna historia, pod tytułem "bezczelność Marka Jóźwiaka". Z racji dlugości komentarza i obawy przed zniechęceniem z tegoż powodu do przeczytania powyższego tekstu rozdział o zachowaniu Jóźwiaka w trakcie wizyty postanowiłem ominąć, choć jest o czym mówić. Na pewno spotkam się jeszcze z nim, ale już w innych okolicznościach. Postaram się również o wyjaśnienie okoliczności, w której szpital pozwala sobie na tego typu sytuację.

SUPER SPECJALISTA. INNI LEKARZE PO FACHU MÓWIĄ ŻE NIE MA SOBIE RÓWNYCH NA ŚWIECIE

:)To naprawdę wspaniały lekarz. Co ważne rozmawia również z dziećmi. Mogą zadać pytanie i uzyskują na nie odpowiedź. Jest świetnym specjalistą. Polecam.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów leczenia u Pana Jóźwiaka. Dzięki niemu nasza Paulinka normalnie chodzi. Gorąco polecamy, naprawdę warto.

Lekarz bardzo dobry,tylko zawsze ma bardzo mało czasu i ma śmieszne podejście do życia.Ale jako lekarz i trafną diagnoze jest super!!!