lekarz Marek Jurkojć

Chirurg onkolog

Bardzo spokojne i rzeczowe podejście do pacjenta, porozmawiał, wytłumaczył. Weszłam spanikowana, wyszłam uspokojona. Polecm

Bardzo spokojne i rzeczowe podejście do pacjenta, porozmawiał, wytłumaczył.
Weszłam spanikowana, wyszłam uspokojona. Polecm

Polecam lekarza miły,kompetentny i z poczuciem humoru tak samo zresztą jak przemila Pani pielęgniarka co pomagała przy zabiegu.Za ok 2 miesięce mam następną wycinkę i już jestem zarejestrowana oczywiście do tego samego lekarza,innemu się ciąć nie pozwolę.

Operował mnie kilkanaście lat temu, polecam. Wspaniały lekarz, bardzo miły, uprzejmy i przy tym wszystkim konkretny.

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Przede wszystkim słucha i niczego nie bagatelizuje. Po zabiegu chirurgicznym wyszłam z gabinetu z uśmiechem na twarzy. Jeśli będę musiała ponownie trafić do chirurga to tylko do Pana Doktora :):):)

Spotkaliśmy się 07.08.2012r (wczoraj). Z czerniakiem żyję ok. 10 lat, co jakiś czas wycinane są różne guzy. Na 22.08.2012r. mam kolejny zabieg, guz jest sporych rozmiarów. Pan Jurkojć obejrzał fachowo, polecił mi zrobić jeszcze prześwietlenie płuc, jamy brzusznej i węzłów (bardzo rozsądne podejście - ukł.oddechowy i pokarmowy przy czerniaku są często atakowane, również mózg, gałki oczne - to jeśli chodzi o narządy). Jeśli to pan Jurkojć będzie wycinał mój guz, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. :) Inni chirurdzy szpitala przy ul. Strzałowskiej 22, w Szczecinie także wycinali moje guzy ...

Jeśli to pan Jurkojć będzie wycinał mój guz, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. :) Inni chirurdzy szpitala przy ul. Strzałowskiej 22, w Szczecinie także wycinali moje guzy czerniaka i robili to doskonale, wręcz artystycznie, no i żyję :))) !!!

troszkę mnie wystraszył, ale zabieg wykonał nad podziw sprawnie i bezboleśnie-usuwanie sporej /ponad cm/ plamy soczewicowatej na policzku trwało chyba mniej niż 10 min łącznie ze znieczuleniem i założeniem szwów.jest zbyt powściągliwy w udzielaniu informacji dotyczącej przedmiotowej sprawy, ale na pewno jest kompetentny.

Byłam przez doktora operowana trzy razy i nie mam co do jego kwalifikacji i wiedzy medycznej żadnych zastrzeżeń.

pierwszy raz byłam u tego lekarza 16 lat temu, teraz wracam, bo wiem, że to dobry fachowiec, kompetentny lekarz

Jest wspaniałym lekarzem,miłym ,sympatycznym i godnym zaufania.Dziękuje mu za operację którą mi fachowo wykonał.

Je to hlavne človek zo všetkým ľudským. Anna

Je to hlavne človek zo všetkým ľudským.

Anna