dr n. med. Marek Just

Chirurg ogólny, Endokrynolog

3,7
3,2
3,5

Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1994 r. Wiele lat pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej w Bytomiu specjalizującej się w leczeniu chirurgicznym chorób tarczycy i przytarczyc. Obecnie jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej w Piekarach Śląskich. Szczególne zainteresowania to chirurgia zmian łagodnych i nowotworów złośliwych gruczołu tarczowego oraz zastosowania małoinwazyjnych technik w chirurgii ogólnej. Uczestniczy czynnie w wielu zjazdach i kursach do...

Zawiodłam się na tym lekarzu, dla niego liczy się pieniądz nie człowiek, tylko by operował nie leczył, ciągle zabiegany. Nie polecam.

Nie polecam tego lekarza. Przede wszystkim - sposób traktowania pacjenta - to jest lekarz "starej" generacji który czuje się jakby to ująć "nadludziem". Według mnie te czasy już minęły i trzeba się wykazać po prostu wiedzą, holistycznym podejściem do pacjenta i traktować go jeżeli już nie z szacunkiem to chociaż grzecznie. Ja miałam bardzo nieprzyjemną sytuację z tym Panem, innym lekarzem z poradni chirurgicznej Szpitala Miejskiego w Piekarach Śląskich. Merytorycznej wiedzy nie będę oceniać, bo skończyło się na jednej wizycie, natomiast wolę szukać dalej niż być uzależnionym od decyzji i widzimisię tego typu człowieka. Reasumując napiszę tak samo jak wyżej po prostu nie polecam.

Bardzo dobry lekarz, z wielkim sercem. Nazwalam Go Aniołem Stróżem mojego zdrowia. Od paru lat jestem pod stałą opieką Pana doktora. Operował mnie już 3 razy. Bez jakichkolwiek powikłań. Przed każdą operacją czułam się spokojnie i bezpiecznie oddając się w jego ręce. Mam do niego ogromne zaufanie. Oddany w pełni pacjentowi, z ogromną wiedzą, a przede wszystkim szczery i uczciwy. Podziwiam Go za to, jaką ma pamięć do swoich pacjentów, a ma ich całe mnóstwo. To człowiek, któremu ogromną satysfakcję daje możliwość pomocy drugiemu człowiekowi zupełnie bezinteresownie.Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobry lekarz. Od 8 lat leczę się u doktora Justa i nigdy nie zapłaciłam ani złotówki. Operował mnie, potem ratował mojego syna, bo inni lekarze nie potrafili postawić prawidłowej diagnozy, również go operował. Śladów po operacji prawie nie mamy:) Od 4 lat leczę u niego tarczycę, wszelkie biopsje i drobne zabiegi dr Just robi bezboleśnie. Ostatnio moja córka stwierdziła, że mam rację, jak Pan Doktor robi zabieg to nic nie boli. Bardzo polecam!!!

Nie jest endokrynologiem! I chociażby wyciął milion tarczyc to nim nie będzie!Jest dobrym chirurgiem, ale dlaczego przypisuje sobie nieprawdziwe specjalności, czyżby dla zwiększenia wpływów na konto ?

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bytom"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów