prof. dr hab. Marek Kacinski

2,2
1,6
2,2
1,6

Dr. Marek Kaciński jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas pobytu mojego dziecka w szpitalu otoczył je fachową opieką i dużym Zainteresowaniem. Uważam, że ten lekarz jest godny polecenia.

NAPEWNO MA WIEDZE I ZNA SIE NA RZECZY ALE TRZEBA TEZ BYC CZLOWIEKIEM DLA DRUGIEGO CZLOWIEKA A NIE BAC SIE ROZMOWY Z PROFESOREM BO JAK ZACZNIE MOWIC JEZYKIEM LEKARSKIM TAK NIE WIADOMO O CO CHODZI.DLA MNIE JAKO FACHOWIEC WPORZADKU ALE CO DO ROZMOWY I WYJASNIENIA TO...ALE LEKARZEM SIE BYWA A CZLOWIEKIEM SIE JEST

Podczas pobytu mojego dziecka w szpitalu nie otoczył go fachową opieką i Zainteresowaniem. na omówienie wyniku z rezonansu poświęcił mi 12 sek. twierdząc że śpieszy się na doktorat. cóż nie byliśmy chyba ciężkim przypadkiem- wartym jego zainteresowania.

Rewelacyjny Pan Doktor. Wręcz wyśmienity ! Normalnie brak mi słów żeby go opisać. Najchętniej podziękował bym Mu osobiście u mnie na osiedlu.

Dramat i katastrofa. Niestety mamy super lekarzy (a) sam dla siebie nie dla dzieci a tym bardziej dla rodziców. to studnia bez dna......