lekarz Marek Kaczor

Witam, chodziłam do Pana doktora, jednak zrezygnowałam z niego mimo że jestem w zaawansowanej ciąży. Powód nie do końca mu ufałam, jakoś zawsze wychodziłam z jakimś ale.Jednak ostatnio zawiódł mnie gdyż miałam umuwioną wizytę. Jestem na L4 mam ciąże zagrożoną a on nagle zamknął gabinet do odwołania zostawiając mnie na lodzie. Ani informacji że ktoś inny go zastępuję ani informacji kiedy wróci. Musiałam na szybko szukać innego lekarza. Może nie należy do lekarzy najgorszych, na pewno jest doświadczony ale chyba rutyna go zgubiła. Osoba która przychodzi do niego z ciąża chciałaby mieć pewność że może mu zaufać i w niektórych przypadkach mieć z nim kontakt bo różnie bywa w ciąży, a niestety Pan doktor nie podaje do siebie telefonu jedynie do gabinetu.

Opinie na temat Pana "doktora"są podzielone,ja natomiast mam niemiłe wspomnienia z porodu,który był 10lat temu i w którym ten lekarz uczestniczył.Po pierwsze-zero delikatności,po drugie-strasznie niemiły,po trzecie-miałam wrażenie,że podczas mojego porodu był nietrzeźwy!Koszmar się dopiero zaczoł w domu ponieważ dr.Kaczor załorzył mi szwy na których widok położna środowiskowa aż zbladła twierdząc,że to szwy jak dla świni!Dopiero po rozcieńciu kilku szwów przez położną mogłam chodzić!Mineło tyle lat a ja do dziś pamiętam ból podczas badania na porodówce i te szwy przez które nie mogłam się ruszać.Osobiście nie polecam.

jest dobrym i sprawdzonym lekarzem polecam :)

jest dobrym i sprawdzonym lekarzem polecam :)

Nie polecam zdecydowanie tego lekarza. Jest bezczelny, chamski, niekompetentny

Nie polecam zdecydowanie tego lekarza. Jest bezczelny, chamski, niekompetentny

Swietny lekarz,doswiadczony i sympatyczny.Moje ciaze nalezaly do trudnych ale dzieki niemu wszystko skonczyło sie dobrze.Polecam

Najlepszy lekarz pod słońcem trafiłam na niego w szpitalu na patologi ciąży i mogę powiedzieć że uratował życie mojemu za wcześnie urodzonemu synkowi w 35 tyg. Gdyby nie jego szybka decyzja mogłoby się to inaczej skończyć. Polecam z całego serca.

Bardzo uprzejmy,dosyć wyczerpująco odpowiada na pytania i poswięca tyle czasu pacjętce ile potrzeba.Większosć kobiet w mojej rodzinie,a także znajomych do niego chodzi i mają o nim jak najlepsze zdanie.Jako jedyny sposród kilku zdjagnozował moją chorobę i podjął skuteczne leczenie,a co za tym idzie po dwóch latach udręki mogę normalnie funkcjonować bez bólu.

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, konkretny, uprzejmy, kulturalny. Na wszystkie pytania odpowiada rzetelnie i miło. Nawet jeśli musi powiedzieć najgorsze.Polecam w 100%

Bardzo doświadczony lekarz. Zna się na swojej profesji, ale trochę zżera rutyna. To, co dla lekarza jest oczywiste, nie musi być oczywiste dla pacjenta. Nie mydli oczu, nie czaruje. Konkretny!

Lekarz z długoletnim stażem kompetentny i dobrze znający się na swojej pracy

Lekarz z długoletnim stażem kompetentny i dobrze znający się na swojej pracy