lekarz Marek Kaczorowski

1,8
1,8
1,2
1,3

Beznadziejny lekarz! Chamski, nieuprzejmy, nie da się ho zrozumieć. Narzeczony dostał ataku w skutek czego rozbił całą głowę. Wylądował na SORze na Unii gdzie dostał skierowanie do neurologa który miał wykonać badanie EEG którego stwierdził że nie wykona bo i po co skoro rezonas głowy nic nie wykazał... Po 2min zakończył "badanie" pacjenta które polegało na wpisaniu tylko karty i nawet nie miał zamiaru znaleźć powodu ataku na ulicy a drugiego na oddziale SOR

SZOK!NIGDY WIĘCEJ DO NIEGO NIE PÓJDĘ ANI NIE CHCĘ ŻEBY MNIE BADAŁ.

SZOK!NIGDY WIĘCEJ DO NIEGO NIE PÓJDĘ ANI NIE CHCĘ ŻEBY MNIE BADAŁ.

to jest najbardziej beznadziejny lekarz jakiego mozna spotkac. Rodzaj uzdrowicila, dotknie i uleczy. Nie chcial skierowac na specjalistyczne badania mimo jak sie okazalo byly niezbedne. Bardzo niepolecam!

Jest bardzo wredny, jak się wchodzi do gabinetu to człowiek czuje sie nie potrzebny. Już dawno powinien być na emeryturze bo jako stary lekarz nie nadaje się bardzo ale to bardzo nie polecam

Juz przy pierwszym badaniu odnosi sie wrazenie ze Nas uzdrowi z naszych dolegliwosci.To raczej uzdrowiciel nie lekarz.A jego specjalizacji brakuje jeszcze doswiadczenia.

Zaletą jest brak kolejek:) Bez problemu można się do tego lekarza zarejestrować. Jest trochę nieuprzejmy. Ciężko go zrozumieć. Moim zdaniem przejmuje się zdrowiem pacjęta. Słucha co się mówi. Uczestniczy w wywiadzie- nie tylko pisze jak inni lekarze. Dzięki niemu mam zdiagnozowaną powarzną chorobę, inni lekarze mnie zbywali.