Najlepszy MEGA !!!!!! Wspaniały lekarz. Nie boi się wyzwań!!!! Dzięki niemu urodziłam zdrowego Synka :) Otwarty , wesoły , przesympatyczny. Nie owija w bawełnę , wszystko wytłumaczy od A do Z :)

Gorąco polecam. Dzięki niemu mamy po 10 lata, naszą wyczekaną córeczkę. Z moją chorobą lekarze nie dawali mi szans na dziecko. Wlał do mojego serca dużo optymizmu. Chociaż nie obiecywał "gruszek na wierzbie"i żeby zobaczyć uśmiech na jego twarzy trzeba mieć szczęście:). Do końca życia będziemy mu wdzięczni za to co dla nas zrobił. P.s. Nie mam pojęcia skąd ta poprzednia opinia. Nigdy nie uwierzę, że przyjął trzy pacjentki na raz. Zawsze drzwi były zamykane na klucz. Przywitał naszą córcię na tym świecie i nie wyobrażam sobie lepszego lekarza(a zapewniam, że nie jeden "próbował" mi pomóc).

Świetny lekarz. 24h na dobę trzymał rękę na pulsie ;-) Dzięki niemu mamy pięknego i zdrowego synka. Okres spędzony w szpitalu wspominam bardzo miło, a poród był dla mnie niezwykłym a nie traumatycznym przeżyciem :-) BARDZO BARDZO BARDZO POLECAM! Ps. A ta Pani co pisze o trzech pacjentkach w gabinecie... jakoś nie wyobrażam sobie, żeby dr Kaniak do czegoś takiego dopuścił, bo bardzo szanuje intymność pacjentek.

BARDZO BARDZO BARDZO POLECAM!

Wspaniały lekarz. Nie boi się wyzwań. Tylko dzięki niemu po 10 latach mamy 15 miesięczną córeczkę. Pomógł mi podjąć decyzję, wspierał podczas całej ciąży. Czułam się naprawdę bezpiecznie. Nie owijał w bawełnę, uświadomił mi jakie mogą wystąpić powikłania, bo była to ciąża wysokiego ryzyka. Wbrew opinią i ku zdziwieniu wielu lekarzy, wszystko było ok. Do końca życia będziemy mu wdzięczni za to co dla nas zrobił! Nie tylko dla nas, bo kilku znajomych młodych rodziców, którym poleciłam doktora Marka, też ma mu za co dziękować.

Witam! Lekarz jest bardzo dobry, aczkolwiek pazerny na pieniądze, ponieważ, zamiast jednego dnia zrobić badanie i usg, wymaga aby pacjentka jeździła np dzień po dniu z prywatnego gabinetu do kliniki, gdzie jednego dnia za badanie płaci 100zł a następnie za usg również 100zł, bywa, ze w miesiącu zainkasuje 500zł. Ponad to, jest to lekarz który, nie wystawia żadnego rachunku, ani za badania ani za usg a korzysta z państwowego sprzętu. Przez całą ciążę nie zbadał mi ani razu piersi. Samo badanie przez Pana doktora, zawsze było delikatne, jest uprzejmym człowiekiem, ...

Przez całą ciążę nie zbadał mi ani razu piersi.
Samo badanie przez Pana doktora, zawsze było delikatne, jest uprzejmym człowiekiem, poświęca sporo czasu swoim pacjentkom.
Reasumując to dobry lekarz, ale dla bogatych.

czytając opinie o tym panu, mam wrażenie, że to dwie różne osoby. Trafiłam do niego tylko na konultację związaną z cukrzycą ciążową. Liczyłam na wskazówki dot. diety, rodzaju leczenia itp. Całość streścił w jednym zdaniu: nie słodko, nie tłuto. Był niemiły, nieuprzejmy, nic mu się nie podobało, ciągle tylko komentował moją książeczkę ciąży. Nigdy w życiu nie poleciałabym tego "lekarza" nikomu! I pierwszy raz widziałam, żeby w jednym gabinecie, jednocześnie pan przyjmował trzy pacjentki. Gdybym miała rodzić w jego obecności, wolałabym męczyć się sama, bo nie wyobrażam sobie takiego upokorzenia, jakie przechodziłam w ciągu kilkuminutowej wizyty w perspektywie kilkugodzinnego porodu. NIE POLECAM

Bardzo miły, cierpliwy, kompetentny i delikatny. Prowadził moją ciążę, bardzo skrupulatnie i kompleksowo podchodząc do tematu. Czułm się bezpiecznie, bo wiedziałam, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji, gdy tylko zaczynało mnie cos niepokoić. Rzetelnie i spokojnie tłumaczył wszystko, o co się go zapytałam (zawsze stwierdzał, że nie ma głupich pytań, więc pytałam o wszystko, nawet o to, co mnie wydawało się banalne i głupie) Z całą stanowczoscią mogę polecić go wszystkim paniom.

Z całego serca polecam:) Nigdy nie spotkałam lepszego lekarza

Z całego serca polecam:) Nigdy nie spotkałam lepszego lekarza

Wreszcie lekarz który świetnie zajmuje się moją problematyczna ciążą. Dokładny, rzeczowy i konkretny.Badanie na każdej wizycie, dokładne badanie USG. Polecam.

Uważny, bardzo dokładny, kompetentny, delikatny i spostrzegawczy. Świetnie prowadził moją ciążę, ładnie wykonał cc. Po porodzie interesował się co się ze mną dalej dzieje. Wszystko tłumaczy, spokojnie można zadzwonić i zapytać, jeśli coś niepokoi.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Jelcz-Laskowice"?

Marek Żarczyński

ulica Powstańców Śląskich 7a
Wrocław
aleja Pracy 17/6
53-231 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna Sp z o.o.
ulica Bożka 13
55-231 Jelcz-Laskowice