dr n. med. Marek Kaniewski

Endokrynolog

Specjalista endokrynolog, internista. Długoletni pracownik Kliniki Endokrynologii (CMKP) w Szpitalu Bielańskim. Swoje doświadczenie zdobywał również w Centrum Onkologii w Warszawie na oddziale terapii raka tarczycy.

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się
dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w
bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z
tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo
zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

bardzo dobry specjalista, zawsze pyta jak się czuję po lekach i zleca potrzebne badania. odkąd jestem pod jego opieką czuję się bardzo dobrze w porównianiu z tym co było wcześniej. polecam

Bardzo dobry lekarz! Leczę się u niego już kilka lat i dzięki niemu, jego wiedzy i podejściu czuje się bardzo dobrze i praktycznie nie myślę o chorobie. Polecam

Przez niedoczynność tarczycy straciłam swoją pierwszą ciążę, przy kolejnych staraniach byłam pod ścisłą opieką Pana Doktora Kaniewskiego oraz ginekologa. Dzięki nim urodziłam zdrowego chłopca! Z całego serca polecam!!

Świetny lekarz, bardzo mi pomógł przy niedoczynności tarczycy, czułam się fatalnie a dzięki niemu praktycznie nie czuję, że jestem chora. Polecam