lekarz Marek Kapiński

Laryngolog, Pediatra

Jako Laryngolog świetny lekarz , zawsze z poczuciem humoru co sprawia że wizyty przebywają bez zbędnego stresu. Lecząc sie nie odczułam różnicy czy to wizyta prywatna czy na kase chorych. Zawsze uprzejmy , naprawde polecam

Jako orzecznik nie miał czasu przeczytać dokumentacji, interesowały go wyłącznie wyniki badań. Dobrze, że ostatnie wyniki były kiepskie, bo nie dałby orzeczenia. Nie ważne, że dziecko jeździło do sanatorium i na turnusy w związku z chorobą. Dopiero, jak mu powiedziałam, że sama mam wykształcenie medyczne i zajmuję się niepełnosprawnymi chorymi i wiem, na czym polega orzekanie o niepełnosprawności, zmiękł. Ale i tak jest niekompetentny, bo nawet nie zauważył, że wnioskowałam o prawo do osobnego pokoju dla dziecka, a on od razu przerzucił kartkę i nawet tego pod uwagę nie wziął. Dlatego myślę o odwołaniu co do ostatniego punktu- prawo zamieszkiwania w oddzielnym pokoju.

Jako orzecznik o niepełnosprawności to kompletne DNO,niemiał czasu przeczytac naco pacięt jest chory.Przez 5minut odebrał 4 telefony i umawiał się na prywatne wizyty.

Byłam tylko na jeden wizycie, ale z pewnością gdy będą musiała udać się do laryngologa zapiszę się na wizytę do tego Pana. Przy kompetencjach zaznaczyłam: raczej tak ponieważ nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Polecił mi go mój lekarz rodzinny do którego mam zaufanie, więc na pewno jest kompetentny. Doktor poświęca dużo czasu pacjentom, nie różnicuje: to jest wizyta prywatna, a to na NFZ. A to duży plus!