dr n. med. Marek Karpinski

Kardiolog

Polecam gorąco.Byłam ostatnio by nie czekać na konsultację miałam skierowanie do poradni kardiologicznej ze względu na nagłe wystąpienie wysokiego ciśnienia. EKG na miejscu, Pan Doktor po konsultacji i ustaleniu leków nie wyznaczył kolejnej wizyty poinformował że w razie potrzeby mogę w każdej chwili się skontaktować telefonicznie a leki może przepisywać mój lekarz rodzinny.Poświęca dużo czasu dla pacjentów,na temat choroby dowiedziałam się wszystkich możliwych informacji.

Byłam u tego doktora tylko na jednej wizycie i na jej podstawie oceniam, że to bardzo miły, konkretny i kompetentny lekarz

Polecam usługi tego lekarza. Dr mimo imprezy rodzinnej przyjechał na wizyte, skierował mnie na odpowiednie badania a nastepnie postawił prawidłowa diagnozę. Równiez interesował sie miom stanem zdrowia podczas pobytu w szpitalu specjalistycznym. Doceniam jego postawę oraz bezintersowność. Lekarz całkowicie oddany ludziom.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Limanowa"?

ZOZ
ul.Piłsudzkiego 62

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
403
34-608 Kamienica
34-600 Limanowa
NZOZ CENTRUM ZDROWIA S.C.
ulica Tarnowska 2
32-840 Zakliczyn