dr n. med. Marek Kasprowicz

Ginekolog

Świetny lekarz i fachowiec. Prowadził moją ciążę i poród. Przez cały ten okres informował co, po czym i dlaczego tak będzie. Poza tym to bardzo miły człowiek. Szczerze polecam :-)

mam pytanie.czy doktor Kasprowicz wykonuje w szpitalu w Szczytnie zabieg histeroskopi diagnostycznej i zabiegowej????????????????????????????????????jest to dla mnie bardzo wazne.

Bardzo dobry i sumienny lekarz. Prowadzi obecnie moją trzecią ciążę. Czuję się pod jego opieką bardzo bezpiecznie. Zleca wszelkie konieczne badania. Rozwiewa wszelkie moje wątpliwości, tłumacząc dokładnie co i jak. Takich lekarzy życzyła bym dziewczynom w ciąży.

Niestety nie polecam. Dla lekarza liczą się tylko pieniądze, nie dba o zdrowie maluszka w brzuchu. Lekarz prowaził moją ciążę do 32 tygodnia i twierdził że wszystko jest ok. Pojechałam do innego żeby skonsultowac wyniki okazało się że mam toxoplazmozę. Gdyby nie moje przeczucie to nie byłoby mojego maluszka, albo urodziłby się z wieloma wadami, a tak to jeszcze zdążyłam podjąć leczenie i synek urodził się zdrowy. Stanowczo odradzam tym mamom, dla których najważniejsze jest życie i zdrowie dziecka.

bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona.Potrafi wszystko wytlumaczyc nie tak jak nie którzy na lapu capu jak to mowia:/

Rewelacyjny,spokojny,opanowany. Prowadził mój poród. Czułam się przy tym lekarzu bezpiecznie. Nie byłam jego pacjentką, to i tak poświęcił mi dużo czasu. Dzięki niemu miło wspominam mój poród.

Zupełnie nie zgadzam się z opiniami Pań, twierdzących, że dr Kasprowicz zajmuje się jedynie swoimi pacjentkami! Kiedy trafiłam do szpitala nie byłam jego pacjentką, a mimo to zajął się mną! Potem udałam się do Doktora Kasprowicza, by prowadził moją drugą ciążę. To właśnie dzięki niemu mogę się teraz cieszyć śliczną i zdrową córeczką. POLECAM!

Kiedy trafiłam do szpitala nie byłam jego pacjentką, a mimo to zajął się mną!
POLECAM!

Bardzo dobry fachowiec, godny polecenia. Jestem jego pacjentką od wielu lat i nigdy się na nim nie zawiodłam. Pan doktor prowadzi obecnie ciążę mojej córce. Ona też ma podobne odczucia jak ja.Polecam go zdecydowanie. Dagmara.

Gdy trafiłam do szpitala - zagrożona ciąża - Pan Doktor poświęcił mi dużo swojej uwagii, mimo iż nie uczęszczałam do Niego prywatnie. Dzisiaj jestem mamą ślicznej dziewczynki, za co jestem Panu Doktorowi dozgonnie wdzięczna! Chciałabym żeby wszyscy lekarze tak wspaniale znali się na swoim fachu!!! :)

Wyjątkowy lekarz, kompetentny i sumienny. Leczyłam się u innych, ale to on pomógł mi skutecznie w moich problemach zdrowotnych. Takich lekarzy nam trzeba.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczytno"?

ulica Kolberga 8

dr