dr n. med. Marek Kasprowicz

Arogancki i bezczelny lekarz. Nie wiem jakim cudem jest ordynatorem...ma gdzieś obawy pacjentki i rzuca takimi tekstami jakich używać w stosunku do kobiety w ciąży nie powinien.

Świetny lekarz i fachowiec. Prowadził moją ciążę i poród. Przez cały ten okres informował co, po czym i dlaczego tak będzie. Poza tym to bardzo miły człowiek. Szczerze polecam :-)

mam pytanie.czy doktor Kasprowicz wykonuje w szpitalu w Szczytnie zabieg histeroskopi diagnostycznej i zabiegowej????????????????????????????????????jest to dla mnie bardzo wazne.

Bardzo dobry i sumienny lekarz. Prowadzi obecnie moją trzecią ciążę. Czuję się pod jego opieką bardzo bezpiecznie. Zleca wszelkie konieczne badania. Rozwiewa wszelkie moje wątpliwości, tłumacząc dokładnie co i jak. Takich lekarzy życzyła bym dziewczynom w ciąży.

bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona.Potrafi wszystko wytlumaczyc nie tak jak nie którzy na lapu capu jak to mowia:/

Niestety nie polecam. Dla lekarza liczą się tylko pieniądze, nie dba o zdrowie maluszka w brzuchu. Lekarz prowaził moją ciążę do 32 tygodnia i twierdził że wszystko jest ok. Pojechałam do innego żeby skonsultowac wyniki okazało się że mam toxoplazmozę. Gdyby nie moje przeczucie to nie byłoby mojego maluszka, albo urodziłby się z wieloma wadami, a tak to jeszcze zdążyłam podjąć leczenie i synek urodził się zdrowy. Stanowczo odradzam tym mamom, dla których najważniejsze jest życie i zdrowie dziecka.

Rewelacyjny,spokojny,opanowany. Prowadził mój poród. Czułam się przy tym lekarzu bezpiecznie. Nie byłam jego pacjentką, to i tak poświęcił mi dużo czasu. Dzięki niemu miło wspominam mój poród.

Wyjątkowy lekarz, kompetentny i sumienny. Leczyłam się u innych, ale to on pomógł mi skutecznie w moich problemach zdrowotnych. Takich lekarzy nam trzeba.

Bardzo dobry fachowiec, godny polecenia. Jestem jego pacjentką od wielu lat i nigdy się na nim nie zawiodłam. Pan doktor prowadzi obecnie ciążę mojej córce. Ona też ma podobne odczucia jak ja.Polecam go zdecydowanie. Dagmara.

DOBRY CZŁOWIEK ŚWIETNY LEKARZ WIE CO ROBI IPOTRAFI PACJENTCE WYTŁUMACZYĆ O CO CHODZI.POLECAM WSZYSTKIM