dr n. med. Marek Kasprowicz

świetny lekarz. prowadził moje dwie ciąże. polecam

świetny lekarz. prowadził moje dwie ciąże. polecam

Gdy trafiłam do szpitala - zagrożona ciąża - Pan Doktor poświęcił mi dużo swojej uwagii, mimo iż nie uczęszczałam do Niego prywatnie. Dzisiaj jestem mamą ślicznej dziewczynki, za co jestem Panu Doktorowi dozgonnie wdzięczna! Chciałabym żeby wszyscy lekarze tak wspaniale znali się na swoim fachu!!! :)

Bardzo dobry specjalista.Operował mnie uwalniając o dużego problemu.Wszystko mi jasno wytłumaczył, więc nie bałam się. Obecnie jestem zdrowa. Bardzo polecam tego lekarza.

Świetny specjalista. Doprowadził moją ciąże zagrożoną do szczęśliwego porodu. Kiedyś już do niego chodziłam i po pewnym czasie przerwy w leczeniu ponownie wróciłam pod opiekę Pana doktora. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Warto było.

Nie polecam dla lekarza liczy sie tylko kasa. Gdyby nie moja czujność,bo wg lekarza wszystko wporzadku to synka nie byłoby dziś ze mna. ODRADZAM!

Wspaniały lekarz, Prowadził moje dwie zagrożone ciąże. Dzisiaj jestem szczęśliwą matką dwójki maluchów. Polecam , warto . (wcześniej miałam dwa poronienia ).

Super ginekolog. Polecam go wszystkim. Wyleczyl moja mame z choroby. Dobrze, ze do niego trafila.

Polecam wszystkim pacjentkom, Doktor w pełnym słowa znaczeniu :)

Polecam wszystkim pacjentkom, Doktor w pełnym słowa znaczeniu :)

Zupełnie nie zgadzam się z opiniami Pań, twierdzących, że dr Kasprowicz zajmuje się jedynie swoimi pacjentkami! Kiedy trafiłam do szpitala nie byłam jego pacjentką, a mimo to zajął się mną! Potem udałam się do Doktora Kasprowicza, by prowadził moją drugą ciążę. To właśnie dzięki niemu mogę się teraz cieszyć śliczną i zdrową córeczką. POLECAM!

Kiedy trafiłam do szpitala nie byłam jego pacjentką, a mimo to zajął się mną!
POLECAM!

Super lekarz. Bardzo oddany pacjentkom. Zostalam wyleczona przez doktora. Jestem mu wdzieczna.