dr Marek Kaszyński

Chirurg naczyniowy

dobre serce dla pacjentow wiedza to co powinien miec kazdy lekarz wspanialy czlowiek w zakresie chirurgii naczyniowej jest na zasluzonej emeryturze dziekuje

Ordynator oddziału chirurgii naczyniowej w szpitalu MSWiA.Wspaniały lekarz znający swoje rzemiosło.Prowadził moją ciężką chorobę tętniaka aorty brzusznej,jestem wdzięczny całemu zespołowi chirurgów za opiekę i wyleczenie,a szczególnie PANU ORDYNATOROWI.Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia Zdzisław Z.

Dobry diagnosta. Nie zleca zbędnych badań i niepotrzebnych dodatkowych wizyt. Zdecydowanie polecam.

zachęcał do podjęcia operacji bardzo ale to bardzo, która zakończyła się zgonem w wielkich cierpieniach. Zdecydowanie odradzam!!!