Polecam każdemu Doktora Kentnowskiego. To lekarz, który traktuje pacjenta z głębokim zaangażowaniem, dobrymi chęciami, empatią i co najważniejsze ogromną wiedzą. W szpitalu zawsze ma czas, a nawet jeśli się spieszy, co zrozumiałe w tej pracy, to wraca później, by wytłumaczyć wszystko do końca. Jest cierpliwy nawet dla tak dociekliwego i wnikliwego pacjenta, jakim byłam ja. Dziękuję Doktorze. Kinga

Wspaniały lekarz. Cierpliwość, dokładność i ogromna wiedza mimo młodego wieku. Nawet bardzo doświadczonych lekarzy pozostawia daleko w tyle.

Dr Marek Kentnowski to lekarz z powołania. Jest cierpliwy, kompetentny, życzliwy, miły i bardzo sympatyczny. Ma wspaniałe, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy. Zawsze znajduje czas na rozmowę. Wspaniały człowiek.Jestem Panu za wszystko bardzo wdzięczna, dziękuję!

Prawdziwy lekarz,dokładny, porządny i uczulony na "sztucznie chorujących",szukających tylko L4. Poza tym facet treściwy, bez ogródek, a przy tym prawdziwy specjalista. Tylko takimi lekarzami wyleczyć można symulantów.

Poza tym facet treściwy, bez ogródek, a przy tym prawdziwy specjalista.
Tylko takimi lekarzami wyleczyć można symulantów.

lekko ze polecam innych frejerow odradzam pol roku lazilem po lekarzach kilku ich bylo leczyli mnie na alergie wpadlem do niego w grudniu i dobrze ze na niego trafilem bo inni by mnie do grobu doprowadzili okazalo sie ze to nerki wrrrrrr młody mily sympatyczny to ja niezbyt miły byłem bo odrazu na pierwszej wizycie wyskoczylem z tekstem pisz pan skierowanie do szpitala a on nawet nie wiedzial o co mi chodzi dobrze ze mu zaufalem bo kazal pokazac te nogi i zaczol mnie leczyc starym lekarzom mowie stanowcze nie!!!!!!!!!!!jego z czystym sumieniem moge polecic albo nie odradzam bo ja sie do niego nie dopcham potem :P nie no serio to polecam i to zdecydowanie

Z czystym sumieniem polecam wszystkim pana doktora.Zawsze mogę liczyć na jego pomoc.Mimo młodego wieku dużą wiedzą.

Polecam, doskonały lekarz, cudowny człowiek, z wielką intuicją ,niespotykanym już zaangażowaniem i pasją .

Po prostu dobry lekarz.Mało się teraz takich spotyka,miły dla pacjenta,wszystko wytłumaczy i oby więcej było takich lekarzy.

Cudowny lekarz - z powołania. Mimo młodego wieku -niesamowita intuicja poparta wiedzą. Empatia dla pacjenta. Brylancik rzadko występujący.

To jest cudowny lekarz z powołaniem. Po prostu nie samowity lekarz i człowiek. Gorąco polecam. Ma dobre podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy, pokaże, ma zawsze czas. Nie bakatelizuje niczego.

Wciąż poszukujesz "Internista Knurów"?

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
ul. Młyńska 10
44-200 Rybnik
ul. Na Glinkach 22
42-609 Tarnowskie Góry
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom
Przychodnia nr 5
Niepodległości 8
Przychodnia
Dworcowa 4
44-190 Knurów
GZLS w Gliwicach Fundacji "Unia Bracka"
ulica Bojkowska 20
44-100 Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
Szparagowa 19
44-141 Gliwice