lekarz Marek Kentnowski

Internista, Lekarz rodzinny

Wspaniały godny polecenia lekarz.Doktor kentnowski ratuje życie mojego męża.Jeszcze nie spotkałam się z tak wspaniałym lekarzem a miałam dużo razy możliwość kontaktu z różnymi lekarzami którzy tylko zbywali mnie i mojego męża.Prawdziwą pomoc otrzymaliśmy dopiero od Doktora Kentnowskiego

Polecam każdemu Doktora Kentnowskiego. To lekarz, który traktuje pacjenta z głębokim zaangażowaniem, dobrymi chęciami, empatią i co najważniejsze ogromną wiedzą. W szpitalu zawsze ma czas, a nawet jeśli się spieszy, co zrozumiałe w tej pracy, to wraca później, by wytłumaczyć wszystko do końca. Jest cierpliwy nawet dla tak dociekliwego i wnikliwego pacjenta, jakim byłam ja. Dziękuję Doktorze. Kinga

Wspaniały lekarz. Cierpliwość, dokładność i ogromna wiedza mimo młodego wieku. Nawet bardzo doświadczonych lekarzy pozostawia daleko w tyle.

Dr Marek Kentnowski to lekarz z powołania. Jest cierpliwy, kompetentny, życzliwy, miły i bardzo sympatyczny. Ma wspaniałe, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy. Zawsze znajduje czas na rozmowę. Wspaniały człowiek.Jestem Panu za wszystko bardzo wdzięczna, dziękuję!

lekko ze polecam innych frejerow odradzam pol roku lazilem po lekarzach kilku ich bylo leczyli mnie na alergie wpadlem do niego w grudniu i dobrze ze na niego trafilem bo inni by mnie do grobu doprowadzili okazalo sie ze to nerki wrrrrrr młody mily sympatyczny to ja niezbyt miły byłem bo odrazu na pierwszej wizycie wyskoczylem z tekstem pisz pan skierowanie do szpitala a on nawet nie wiedzial o co mi chodzi dobrze ze mu zaufalem bo kazal pokazac te nogi i zaczol mnie leczyc starym lekarzom mowie stanowcze nie!!!!!!!!!!!jego z czystym sumieniem moge polecic albo nie odradzam bo ja sie do niego nie dopcham potem :P nie no serio to polecam i to zdecydowanie

Z czystym sumieniem polecam wszystkim pana doktora.Zawsze mogę liczyć na jego pomoc.Mimo młodego wieku dużą wiedzą.

Polecam, doskonały lekarz, cudowny człowiek, z wielką intuicją ,niespotykanym już zaangażowaniem i pasją .

Po prostu dobry lekarz.Mało się teraz takich spotyka,miły dla pacjenta,wszystko wytłumaczy i oby więcej było takich lekarzy.

Cudowny lekarz - z powołania. Mimo młodego wieku -niesamowita intuicja poparta wiedzą. Empatia dla pacjenta. Brylancik rzadko występujący.

To jest cudowny lekarz z powołaniem. Po prostu nie samowity lekarz i człowiek. Gorąco polecam. Ma dobre podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy, pokaże, ma zawsze czas. Nie bakatelizuje niczego.