lekarz Marek Kentnowski

Internista, Lekarz rodzinny

Cudowny lekarz - z powołania. Mimo młodego wieku -niesamowita intuicja poparta wiedzą. Empatia dla pacjenta. Brylancik rzadko występujący.

To jest cudowny lekarz z powołaniem. Po prostu nie samowity lekarz i człowiek. Gorąco polecam. Ma dobre podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy, pokaże, ma zawsze czas. Nie bakatelizuje niczego.

Polecam pana doktora Kentnowskiego, ponieważ ma super podejście do pacjenta, jest kompetentny i życzliwy. Zawsze ma czas dla pacjentów, a to obecnie rzadkość!

małe doświadczenie i wiedza, nie polecam

małe doświadczenie i wiedza, nie polecam

Bardzo przyjemny i fachowy lekarz. Polecam wszystkim.

Bardzo przyjemny i fachowy lekarz. Polecam wszystkim.

Młody,trochę naiwny,zawsze można liczyć na L4.Polecam

Młody,trochę naiwny,zawsze można liczyć na L4.Polecam

Bardzo miły młody lekarz,któremu jeszcze się chce słuchać ,szukać, doradzać,współczuć.Serdecznie polecam i trzymam kciuki za niego, żeby nadal taki pozostał .

lekko ze polecam innych frejerow odradzam pol roku lazilem po lekarzach kilku ich bylo leczyli mnie na alergie wpadlem do niego w grudniu i dobrze ze na niego trafilem bo inni by mnie do grobu doprowadzili okazalo sie ze to nerki wrrrrrr młody mily sympatyczny to ja niezbyt miły byłem bo odrazu na pierwszej wizycie wyskoczylem z tekstem pisz pan skierowanie do szpitala a on nawet nie wiedzial o co mi chodzi dobrze ze mu zaufalem bo kazal pokazac te nogi i zaczol mnie leczyc starym lekarzom mowie stanowcze nie!!!!!!!!!!!jego z czystym sumieniem moge polecic albo nie odradzam bo ja sie do niego nie dopcham potem :P nie no serio to polecam i to zdecydowanie

Młody bardzo konkretny lekarz.Bardzo skrupulatnie bada pacjentów.Można tylko życzyć wszystkim pacjentom takich lekarzy.

Świetny kontakt z pacjentem, konkretne podejście, wyczerpujące wytłumaczenie choroby oraz sposobów leczenia. Nie bagatelizuje (jak inni interniści w tej przychodni) niby błahych problemów, tylko kieruje na badania i stawia trafną diagnozę. Ponad to potrafi słuchać pacjenta, więc mamy do czynienia z jakże rzadkim dialogiem w relacji lekarz - pacjent (zwykle jest to monolog lekarza ). Zdecydowanie polecam tego lekarza :)