prof. dr hab. n. med. Marek Klimek

Bardzo polecam! Pan prof. Klimek jest niezrównany w swoim fachu. Mam pozytywne wrażenia z wizyty u Pana Doktora, jak również jestem usatysfakcjonowana szczęśliwym finałem dość skomplikowanej operacji jajnika. Doktor jest kompetentny, dokładny, spokojny, profesjonalny w podejściu do pacjentki i godny zaufania.

pragnę serdecznie podziękować prof. Markowi Klimkowi za przeprowadzenie u mnie operacji laparoskopowej, szybko, sprawnie, z troską i zaangażowaniem, a także za polecenie szpitala, w którym bardzo dobrze opiekowano się mną w całym okresie około-operacyjnym. Oczywiście gorąco polecam

19 lat temu byłam operowana w szpitalu na Kopernika 23 -klinika-miałam możliwość być operowana przez prof.lub syna profesora, młodego wówczas ginekologa,zaufałam synowi pana profesora ,byłam bardzo zadowolona z opieki,zainteresowania się pacjentką,pamiętam że wystąpiła między szwami jakaś ziarnina,to z domu przyniósł mi szwedzką maść,bardzo miły kulturalny lekarz,wspominam często pana doktora,mimo że po upływie tylu lat nawet bym go nie poznała.G,D,

Pan Profesor Marek Klimek jest ogromnym specjalistą w zakresie ginekologii jak również świetnym operatorem. Wykonuje swój zawód z wielką pasją, dbając zarazem o swoje pacjentki. Reprezentuje najwyższy poziom jako LEKARZ i ogromna klasę jako CZŁOWIEK. Daje pełne poczucie bezpieczeństwa, budzi szacunek i zaufanie swoja osobą. Zanim do niego trafiłam przez 2 lata leczyłam się u innych (pseudo) lekarzy-żaden nie potrafił mi pomóc. A Pan Profesor SZYBKO i SKUTECZNIE rozwiązał mój problem przeprowadzając skomplikowany oraz złożony zabieg metodą laparoskopową. Polecam z czystym sumieniem tego rzeczowego, kompetentnego a zarazem świetnego psychologa. Podziękowania i wyrazy uznania za Wiedzę oraz pełen profesjonalizm i anielską cierpliwość Nina Ł.

Godny zaufania, kompetentny.Szybka diagnoza,krótki czas oczekiwania na operację.Bardzo krótka rekonwalescencja. Koszt konsultacji i USG nie odbiega od cen wizyty w innych gabinetach prywatnych.Polecę tego lekarza każdej znajomej.

Profesor Klimek nie podpisał umowy ze Szpitalem Bonifratów i teraz będzie przyjmował tylko na Placu Szczepańskim. Jest bardzo szarmancki, elegancki, zadbany, pewny siebie. Prowadzi konkretną dynamiczną rozmowę z pacjentką. Podczas badania usg naprawdę bardzo szybko wykrył moją chorobę, o której wiedziałam już od ginekologów, u których byłam wcześniej (a byli tacy, którzy nic nie wykryli, tylko stwierdzili, że jestem całkowicie zdrowa). W moim przypadku chodzi o tobiel dermoidalną. Przy okazji "wykrył" jeszcze drugą chorobę - zespół policystycznych jajników,ale w tym przypaku nie pokryło się to z diagnozą żadnego innego ginekologa, ...

Jest bardzo szarmancki, elegancki, zadbany, pewny siebie. Prowadzi konkretną dynamiczną rozmowę z pacjentką. Podczas badania usg naprawdę bardzo szybko wykrył moją chorobę, o której wiedziałam już od ginekologów, u których byłam wcześniej (a byli tacy, którzy nic nie wykryli, tylko stwierdzili, że jestem całkowicie zdrowa). W moim przypadku chodzi o tobiel dermoidalną. Przy okazji "wykrył" jeszcze drugą chorobę - zespół policystycznych jajników,ale w tym przypaku nie pokryło się to z diagnozą żadnego innego ginekologa, u którego wcześniej byłam, więc podchodzę narazie do tego z rezerwą.

Polecam doktora.Operował mnie.Godny zaufania i kompetentny.Niemiłe komentarze i oszczerstwa nie na miejscu.

Nie polecam nikomu. Bardzo niemily w kontakcie, zawsze pospiech a tak naprawde licza sie chyba tylko pieniedzy! Ale skoro juz wizyty kosztuja i niemalo to choc mamy prawo liczyc na fachowa pomoc!

Najlepszy fachowiec!!!! Nie mogłam zajsc w ciaze. Po roku leczenia u profesora, udało sie!!!! Ciaza prowadzona bez zarzutów. Mam pelne zaufanie do tego lekarza i czystym sumieniem polecam innym :)

paskudne wyludzanie pieniedzy. zleca badania, ktorych wykonanie jest niepotrzebnym wyrzucaniem kasy gdyz na tydzien przed zabiegiem i tak trzeba je powtorzyc. wizyty trwaja 3 minuty tylko po to aby ustalic termin zabiegu i inkasuje za to 100zl plus nakazuje umawowienie sie na kolejne niepotrzebne wizyty przed wlasciwym zabiegiem. przy okazji czytajacym opinie o tym lekarzu zwracam uwage, ze w powyzszych zaskakujaco pochlebnych opiniach pojawia sie slowo "operator" - ktorego nie uzywaja zwykle pacjenci, a najczesciej personel medyczny gdyz jest to szpitalny żargon. rezygnuje z dalszej wspolpracy z tym lekarzem gdyz nie chce czuc sie jak chodzacy portfel, z ktorego bez umiaru ktos wyciaga pieniadze.