lekarz Marek Kluszczyński

Rehabilitant

bardzo dobry lekarz! uczciwy i rzetelny!

bardzo dobry lekarz! uczciwy i rzetelny!

Wspaniały Człowiek !!!Znam P. Doktora wyłącznie z rozmowy telefonicznej. Leczył moją mamę która ma 94 lata. Mieszkam w Gliwicach i wyłącznie w weekendy bywalam w szpitalu. Nie mogłam mu osobiście podziękować za okazane serce i zrozumienie. Pięknie dziękuję Panie Doktorze! Oby więcej takich Lekarzy !!!

Pięknie dziękuję Panie Doktorze! Oby więcej takich Lekarzy !!!

bardzo miły,kulturalny człowiek.Na wizycie lekarskiej poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi,dużo tłumaczy pacjentowi.Jak potrzebny jest sprzęt ortopedyczny,neurologiczny bądż wózek to szybko załatwia.Nie jest prawdą,że narzuca się ze swoją wiarą,ani to,że obwiesza się medalikami.Spędziłam pięć tygodni na oddziale więc wiem co piszę.więcej takich fachowców z takim podejściem do ludzi.

Nawiedzony szaleniec, obwieszony medalikami, na oddziale nic nie robi z pacjentem, a za skierowanie na dalszą rehabilitację pacjent musi dodatkowo płacić. Wszystko dla niego jest problemem , skierowanie na transport pacjenta, wózek itp. A dla ordynator z Mickiewicza nie ma z tym kłopotu. Parkitka to jakby utknęła w głębokiej komunie, ordynator jest wszechwładny, a Mickiewicz to już inny świat na szczęście.

Wspaniały fachowiec o subtelnym podejściu do pacjenta, prawdziwy lekarz z powołania, może być tylko wzorem do naśladowania przez innych.

Naprawdę dobry człowiek i dobry lekarz!

Naprawdę dobry człowiek i dobry lekarz!

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek!!!! Ma dar od Boga!!! polecam każdemu przyjacielowi.....