mgr Marek Knap-Zagóra

Psycholog, Psychoterapeuta

Szczerze polecam Pana Marka. Jest świetnym specjalistą zarówno w pracy z dziećmi jak i dorosłymi. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Wszystko dokładnie wytłumaczone w sposób, który pozwala na dostrzeżenie tego co najważniejsze. POLECAM!

Pan Marek jest bardzo wielkim Talenten w Psychologie i Neuropsychologi. Jego niesamowita wiedza w tym temacie,doswiadczenie,intuicja jak i zaangarzowanie w ratowaniu mojego syna z wiezlow niemieckiego Jugendamtu izolujacego dzieci od rodzicow,uratowala mojego syna z rak tego urzedu dzieciecego. Mnostwo specjalistow i lekarzy poddalo sie w drodze ratowania mojego syna. Pan Marek udowodnil odwaga ,wiedza,serce i wytrwalosc wygrywa. Polecam Pana Marka wszystkim Klienten jako najlepszego specjaliste na terenie Polski oraz dla rodzicow i dzieci meczacych sie z niemieckim Jugendamtem

Pan Marek jest bardzo wielkim Talenten w Psychologie i Neuropsychologi.
Mnostwo specjalistow i lekarzy poddalo sie w drodze ratowania mojego syna.
Pan Marek udowodnil odwaga ,wiedza,serce i wytrwalosc wygrywa.

2 lata temu Pan psycholog na moją prośbę o rozmowę z synem ( ówczesnym maturzystą, który leczył depresję) o skutkach popalania marihuany ku mojemu zdziwieniu i oburzeniu powiedział że jest zdrowsza niż piwo, więc nieszkodliwa. Dzisiaj walczymy o zdrowie syna. Niech Pan bierze odpowiedzialność za to co mówi do się młodych. Żeby kolejne osoby sięgając po skręta nie czuły się rozgrzeszone wiedzą "mądrzejszych"?

Przyszedł jako świadek mojego męża na rozprawę rozwodowa. Kłamał o mnie. Uzależnia pacjenta. Mój były chodzi do niego 8 lat.

Napiszę krótko, gdyby nie pan Marek moje małżeństwo już by nie istniało, moja żona jest zresztą tego samego zdania. Uważam, że jest świetnym 'mechanikiem' od ludzkiej psychiki, w której usterki najtrudniej dostrzec samemu.

Lekarz ewidentnie stoi po stronie mężczyzn. Zapomina o kodeksie etycznym psychologa. Dokonuje ocen, które stały się dla mojego męża kolejnym powodem do kłótni. Zamiast pomóc mi w ratowaniu małżeństwa doprowadził do jego końca. Słowa, które padły podczas terapii:że "będę wredną matką" i wiele innych były dla mojego męża tylko dodatkową pożywką . Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze terapia kończy się sukcesem ale czy taka postawa jest etyczna?

Temu człowiekowi zawdzięczam to, że dalej jestem w związku małżeńskim, że mimo wielu problemów daję sobie radę, pracuję, że mąż zaczął się leczyć, że się zmienił. Gdyby nie p.Marek już dawno nie bylibyśmy razem, pewnie każde z nas pogrążyłoby się w depresji. Uważam, że to najlepszy psycholog w naszym regionie, poleciłam już 2 znajomym, którzy też są zadowoleni.

Kompletna PORAŻKA !!!!! Nie jest zainteresowany problemami pacjenta. Brak wyczucia i taktu. Jeśli ktoś chce sobie podnieść ciśnienie, albo się zdołować, polecam wizytę u pana Knap-Zagóry.

Pan Marek jest rewelacyjny. Nidy nie spotkałam tak doskonałego psychologa. Polecam wszystkim zagubionym duszyczkom.

Neuropsycholog i psychoterapeuta bardzo wysokiej klasy, po mistrzowsku nawiązuje kontakt z klientem, ma olbrzymią wiedzę na temat funkcjonowania organizmu ludzkiego i tajników ludzkiej psychiki którą umiejętnie wykorzystuje by pomóc podopiecznemu, bardzo szczegółowo i przystępnie tłumaczy proces terapeutyczny. Ponadto jest niezwykle sympatycznym i ludzkim człowiekiem o oryginalnym usposobieniu. Zdecydowanie polecam zwłaszcza osobom z uszkodzeniami układu nerwowego. Koszt sesji jest w pełni adekwatny do poziomu opieki. Ludzi pokroju Pana Marka zdecydowanie brakuje w polskiej służbie zdrowia!