lekarz Marek Kolarz

Internista

Świetny specjalista starający się pomóc we wszystkich sprawach z którymi się przychodzi. Gorąco polecam. Panie Marku, serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszystko.

Konkretny , kompetentny , bardzo pomocny . Moja cała rodzina będzie do niego chodzić ! Dziękuję bardzo !

Konkretny , kompetentny , bardzo pomocny .
Moja cała rodzina będzie do niego chodzić !
Dziękuję bardzo !

Witam. Proszę zachować dyskrecję. Mam pytanie. Gdzie Pan teraz będzie pracował. Czekam na odowiedź na monika.jasiowka@op.pl Będę wdzięczna.Pozdrawiam

Prosiłam lekarza o nie przepisywanie antybiotyku z amoksycykliną. Oczywiście przepisał amoksycykline choć samo płukanie zatok mi pomogło, którego nie zlecił. Prosiłam o L4 na 1 dzień...wypisał na 2 dni o czym nie wiedziałam i poszłam do pracy drugiego dnia. Pacjent elektronicznego L4 nie widzi. Nie polecam tego lekarza!