dr n. med. Marek Kondys

Internista, Kardiolog

Poszłam z prośbą o pomoc z ciężką chorobą... gdzie jestem pod stałą opieką bardzo dobrego naczyniowa, który wysłał mnie do kardiologa aby zmienił mi leki przy dużym nadciśnieniu... doktor wziął 200 zł po czym powiedział że skonsultuję to w szpitalu z innymi lekarzami.. zadzwoniłam po dwóch dniach i powiedział żebym zrobiła sobie tomograf tętnic nerkowych i wtedy się do niego zgłosiła... brak słów ..

Najlepszy, bez dwoch zdan, wysmienity fachowca. Stworzony do tego, by pomagac ludziom. Wiedza na temat kardiologi i powiazanych z tym 'chorob' jest niebagatelna

Wszystko w jak najlepszym porzadku. Bylam u wielu kardiologow ale ten jest wyjatkowy, prawdziwy specjalista, kardiolog. Polecam wszystkim z reka na sercu

Świetny lekarz.Polecam gorąco tego lekarza.

Świetny lekarz.Polecam gorąco tego lekarza.

lekarz jakich nam brakuje i to bardzo on sam nie wyleczy chorego spoleczenstwa ale daje z siebie wszystko polecam jest lekarzem w pelnym tego slowa znaczeniu

Wciąż poszukujesz "Internista Sosnowiec"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5
41-250 Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec
Sosnowiec

SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec