dr n. med. Marek Kondys

Internista, Kardiolog

Poszłam z prośbą o pomoc z ciężką chorobą... gdzie jestem pod stałą opieką bardzo dobrego naczyniowa, który wysłał mnie do kardiologa aby zmienił mi leki przy dużym nadciśnieniu... doktor wziął 200 zł po czym powiedział że skonsultuję to w szpitalu z innymi lekarzami.. zadzwoniłam po dwóch dniach i powiedział żebym zrobiła sobie tomograf tętnic nerkowych i wtedy się do niego zgłosiła... brak słów ..

Najlepszy, bez dwoch zdan, wysmienity fachowca. Stworzony do tego, by pomagac ludziom. Wiedza na temat kardiologi i powiazanych z tym 'chorob' jest niebagatelna

Znakomity lekarz ! Z pasją i całkowitym zaangażowaniem w to co robi. Wykonał bardzo skomplikowany zabieg wstawienia stentów w sercu mojej mamy, których inne kliniki serca odmówiły, kierując na bajpasy (które ze względu na inwazyjność nie wchodziły w grę). Dr Kondys podjął się zabiegu i wykonał go tak, że teraz już kilku innych lekarzy, przy okazji różnych badań wykonywanych przez mamę, pytało kto tak profesjonalnie założył jej te stenty. Warto korzystać z usług ludzi tak profesjonalnych i oddanych swojemu zawodowi. Jeszcze raz wielkie dzięki i polecam wszystkim. Robert Dziedzic

Znakomity lekarz !

Robert Dziedzic

Wszystko w jak najlepszym porzadku. Bylam u wielu kardiologow ale ten jest wyjatkowy, prawdziwy specjalista, kardiolog. Polecam wszystkim z reka na sercu

Wizyta miała kosztować 100. Dałem 200. Przed zabiegiem Pan Kondys pokazał mi film z innego zabiegu, na czym on polega i jakie niesie zagrożenia i skutki.Jest to człowiek, który jest lekarzem z powołania a nie z zawodu. Naprawiając ludzi sam ryzykuje zdrowie pracując pod stałym RTG. Moja wypowiedz brzmi stronniczo, oceni i doceni ją każdy po zabiegu lub po naprawieniu przez Pana Kondysa. Nie umiem wyjść z podziwu la ręki tego człowieka.

lekarz jakich nam brakuje i to bardzo on sam nie wyleczy chorego spoleczenstwa ale daje z siebie wszystko polecam jest lekarzem w pelnym tego slowa znaczeniu

Świetny lekarz.Polecam gorąco tego lekarza.

Świetny lekarz.Polecam gorąco tego lekarza.

bardzo dobry lekarz, polecam go. wspaniały lekarz, brak słów aby wyrazić wdzięczność za to co robi, dał mojemu dziadkowi drugie życie.

Lekarz miły jasno i rzeczowo wyjaśnia problem oby takich specjalistów było więcej.

Leczy mnie od pierwszej angioplastyki w 1998r. Zawsze mogę na niego liczyć. Podtrzymywał mnie na duchu nawet wtedy, gdy miałem inne problemy zdrowotne - nie związane bezpośrednio z wieńcówką. lekarz z powołania.