dr n. med. Marek Kondys

Internista, Kardiolog

Przyznam szczerze, że za 300 zł też liczyłam na EKG, bo w końcu o serce chodzi a był tylko pomiar zepsutym ciśnieniomierzem .

Nie będę się rozpisywać ale doradzam i życzę każdemu z osobna kto trafi na szanownego Pana dr o konsultacje z innym lek i możliwe dodatkowe badania. Podejście niestety taśmowe, masowe i przemysłowe. Za 500zl uważam ze wada serca mogłaby chociaż być wykryta by nie narażać mnie na kolejny zawał. Miejcie swoją intuicje …

Najlepszy kardiolog z jakim sie spotkalem...jezeli chodzi o wiedze i umiejetnosci..P Doktorze wiele wiele lat zdrowia i zycia...Aby dac jeszcze innym potrzebujacym skorzystac z Pana pomocy.

Poszłam z prośbą o pomoc z ciężką chorobą... gdzie jestem pod stałą opieką bardzo dobrego naczyniowa, który wysłał mnie do kardiologa aby zmienił mi leki przy dużym nadciśnieniu... doktor wziął 200 zł po czym powiedział że skonsultuję to w szpitalu z innymi lekarzami.. zadzwoniłam po dwóch dniach i powiedział żebym zrobiła sobie tomograf tętnic nerkowych i wtedy się do niego zgłosiła... brak słów ..

Najlepszy, bez dwoch zdan, wysmienity fachowca. Stworzony do tego, by pomagac ludziom. Wiedza na temat kardiologi i powiazanych z tym 'chorob' jest niebagatelna

Wszystko w jak najlepszym porzadku. Bylam u wielu kardiologow ale ten jest wyjatkowy, prawdziwy specjalista, kardiolog. Polecam wszystkim z reka na sercu

Świetny lekarz.Polecam gorąco tego lekarza.

Świetny lekarz.Polecam gorąco tego lekarza.

lekarz jakich nam brakuje i to bardzo on sam nie wyleczy chorego spoleczenstwa ale daje z siebie wszystko polecam jest lekarzem w pelnym tego slowa znaczeniu

bardzo dobry lekarz, polecam go. wspaniały lekarz, brak słów aby wyrazić wdzięczność za to co robi, dał mojemu dziadkowi drugie życie.

Wysoka kultura osobista, kompetentny i rzetelny.

Wysoka kultura osobista, kompetentny i rzetelny.