3,7
3,9

Dr wykonał zabieg usunięcia 3 migdała i drenaż uszu u mojej córki. Wszystko przebiegło dobrze, chodzimy na kontrolę do doktora . Jest kompetentny, ma fajne poczucie humoru, wszystko tłumaczy. I przystępne ceny, nie naciąga na kasę. Bardzo pozytywne wywarł na nas wrażenie. Oby tak dalej. Polecam

Bardzo pozytywne wywarł na nas wrażenie. Oby tak dalej. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny i z poczuciem humoru. Moja córka miała wykonany przez niego zabieg, wszystko poszło dobrze, a efekty póki co są bardzo dobre. Słyszy wkoncu i skończyły się problemy z katarem. I co ważne nie naciaga na kasę, cena za badania przystępna. Polecam

Lekarz godny polecenia. Fajne podejście do dziecka, synek niczego się nie bał dzielnie współpracował z Panem Doktorem. Po zbadaniu dziecka szczegółowo omawia sytuacje i wszystko dokładnie tłumaczy. Mówi co dalej należy zbadać i gdzie się udać. I nie zgadzam się z opinią, że lekarz tylko by wycinał wszystkim dzieciom trzeciego migdalka,bo jak nie trzeba tego robić to PAN Doktor nie zaleca wycinać niczego! Czego przykładem jest nasze dziecka. Ja polecam tego lekarza,bo wiedzę ma ogromną :-)

Z dolegliwości usznych wyleczył mnie po jednej wizycie, natomiast jeśli chodzi o gardło to jak powiedział inny lekarz laryngolog , ten chciał mnie po prostu naciągnąć na zabieg w klinice za 700 zł - nie skorzystałem. Myślę że jest raczej nastawiony na trzepanie kasy, brak podstawowego sprzętu w prywatnym gabinecie, takim sprzętem jest kamera laryngologiczna. Pacjent chciałby widzieć jak wygląda jego schorzenie, oraz opisu dlaczego do niego doszło. Po inwestowaniu w sprzęt widać czy specjalista pracuje z pasją. W dzisiejszy czasach nawet najzwyklejszy hydraulik inwestuje w kamerę rewizyjną, a w gabinecie stomatologicznym taka kamera jest powszechna. Pytajcie Państwo na wstępie czy lekarz posiada taką kamerę, jeśli nie to rezygnujcie z wizyty.

Nie polecam !! Dziecko leczone przez rok. Po zabiegu w Chorzowskiej "Klinice" zostałam poinformowana przez Pana Doktora ze podejrzewa nowotwór i wypisuje ze skierowaniem na rezonans magnetyczny. Dopiero po trafieniu do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w odpowiedni sposób moje dziecko zostało potraktowane i wyleczone z przerośniętego migdała ze zwykłym torbielem !! . W ironiczny sposób musze podziekowac za "trafna" diagnozę i odesłanie do domu z nic nie wartym skierowaniem !!!! Agnieszka K

Nie polecam !!

Agnieszka K

Pierwszy raz byliśmy u tego lekarza. Bardzo mile nas zaskoczył. Wcześniej korzystaliśmy z innego lekarza/lekarki ( dr. Łodej )- ale ogromne kolejki zmusiły nas do szukania innego wyjścia. Znalazłem tego lekarza w necie. Udało mi się umówić jeszcze w tym samym dniu i na konkretną godzinę :)Godzina okazała się umowną , bo ten laryngolog poświęca naprawdę sporo czasu na rozmowę z pacjentem, no i trochę się przesunęło. Ale to nie fabryka. Jak na nasz pierwszy raz , zdecydowanie polecam tego sympatycznego Pana. Jaki będzie efekt kuracji - zobaczymy. Z info dodatkowych : bardzo miło na recepcji, ładne otoczenie i gabinet. Może trochę brakuje zabawek lub czegoś tam by zając dzieci. Polecam.

Lekarz godny polecenia, konkretny, dobre podejście do dzieci, fachowiec. Jedyne co można zarzucić to brak jednolitego cennika i że czasem czeka się długo na wizytę

Lekarz godny polecenia, chociaż ze specyficznym poczuciem humoru. Dobry kontakt z dzieckiem owocuje sprawnym przebiegiem wizyty, rodzicom szczegółowo tłumaczy sytuację, odpowiada na pytania wyczerpująco. Ma swoją wizję leczenia, raczej radykalnych rozwiązań, ale nie narzuca jej, pozostawia wybór rodzicom, logicznie argumentując swoje stanowisko.

Pan dr jest bardzo uprzejmy, cierpliwy, jednak ma "klapki na oczach". Wszystkim dzieciom (rozmawiałam z niejedną mamą) wycinałby tylko migdały: trzeci, boczne - wszystko jak leci. Nie zakłada nawet opcji, że można dziecko wyleczyć inaczej niż narkozą i skalpelem. W tym jest pewnie dobry, ale powinien czasem nabrać dystansu i zastanowić się nad swoimi metodami leczenia, czy rzeczywiście są jedyne jakie można zastosować.