Lekarz godny polecenia, chociaż ze specyficznym poczuciem humoru. Dobry kontakt z dzieckiem owocuje sprawnym przebiegiem wizyty, rodzicom szczegółowo tłumaczy sytuację, odpowiada na pytania wyczerpująco. Ma swoją wizję leczenia, raczej radykalnych rozwiązań, ale nie narzuca jej, pozostawia wybór rodzicom, logicznie argumentując swoje stanowisko.

Wspaniały lekarz prawdziwy człowiek renesansu, szuka przyczyn a nie leczy objawy, leczymy się u niego od 8 lat(często nie chodzimy bo jest skuteczny) razem z dziećmi,sobie i państwu życzę samych takich lekarzy

Pan dr jest bardzo uprzejmy, cierpliwy, jednak ma "klapki na oczach". Wszystkim dzieciom (rozmawiałam z niejedną mamą) wycinałby tylko migdały: trzeci, boczne - wszystko jak leci. Nie zakłada nawet opcji, że można dziecko wyleczyć inaczej niż narkozą i skalpelem. W tym jest pewnie dobry, ale powinien czasem nabrać dystansu i zastanowić się nad swoimi metodami leczenia, czy rzeczywiście są jedyne jakie można zastosować.

Zwróciłem się do Pana doktora z konkretnymi zmianami patologicznymi uzasadnionymi przebytym urazem, które uwidocznione zostały w badaniu rezonansem - Pan doktor stwierdził (po pobieżnym wywiadzie), że jestem przewrażliwiony i nic mi nie dolega-zapisał krople do nosa. Pół roku później potwierdziły się moje obawy, które praktycznie "na tacy" podałem doktorowi w badaniu - osteoliza kości prawdopodobnie właśnie przez stany zapalne. Nawet nie dał Pan Doktor skierowania na badania TK zatok no bo i po co przecież nic nie było na rzeczy oprócz, co okazało się po tym badaniu zleconym przez innego laryngologa - torbieli w zatokach szczękowych.

Świetny lekarz. Leczę się u niego od dziecka i jestem w 100% zadowolony. Pozdrawiam i polecam!

Od 20 lat Pan Doktor leczy moją Córkę

Od 20 lat Pan Doktor leczy moją Córkę

Nie polecam!!Pan Doktor postawił diagnozę wycięcia migdałków bocznych, a o III migdale nic nie wpomniał, oczywiście w prywatnej klinice, gdzie koszt takiego zabiegu kosztuje 2400zł. Nie wiem na jakiej podstawie podał taką diagnoze nie badając palcem migdałków dziecka.A najlepsze stwierdzenie było Pana Doktora, aby zapobiec chorobą dziecka to wypisać go z przedszkola. Po 1 tygodniu poszliśmy na konsulatcję do innego laryngologa, po zbadaniu metodą "palca" Pani Doktor stwierdziła, iż boczne migdałki absolutnie nie do wycięcia, a III migdał do obkurczenia poprzez lekarstwa.

Nie polecam tego laryngologa,tez przez ponad rok byłam zadowolana az do czasu,pan doktor załozył dreny do uszka mego syna,po 2 tyg po zabiegu wyciekała ropa przez dren,gdy ropa przestała wypływac mały dostał 40 stopni goraczki odrazu pojechalismy do pana doktora i pan doktor stwierdził ze wszystko ok,aż na drugi dzien wylondowalismy na ostrym dyżurze i stwierdzili ze drenazyk w uszku jest zatkany przez rope i trzeba szybko operowac.Nie polecam bardzo sie zawiodłam straciłam przez ten rok leczenia razem za zabiegi w prywatnej klinice pana doktora 5tys.A okazało sie ze na ostrych dyzurach w szpitalach robia zabiegi na kase chorych i tez w prywatnych klinikach.

Świetny lekarz ma profesjonalne podejście do małego pacjenta jak i do rodziców.Cała wizyta odbywała się w miłej atmosferze,i wszystko z rozmowy z panem doktorem można było zrozumieć.W dzień zabiegu dziecka lekarz interesował się dzieckiem,udzielał informacji po zabiegu,polecam szczególnie tego lekarza bo warto z dzieckiem do niego się udać.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia !!! Leczenie szitalne też zdane na 6 ! POLECAM

Lekarz z prawdziwego zdarzenia !!!
Leczenie szitalne też zdane na 6 ! POLECAM