dr n. med. Marek Kopala

Kardiochirurg

Doktor M.Koapal operował naszą córeczkę z połową serduszka. Wyjątkowy profesjonalizm, również przy wyjaśnianiu planu operacji. Bardzo zaangażowany w swoją pracę. Był pierwszym operatorem podczas zabiegu, bo ordynatora akurat nie było. Córeczka czuje się dobrze. Cieszymy się ,że nie musieliśmy jechać do Niemiec na operację.

Wyśmienity kardiochirurg. Zaangażowany w pracę. Potrafi przyjechać w nocy do pacjenta żeby zobaczyć czy wszystko w porządku. Bardzo kompetentny i podobno świetny w operowaniu (wiedza,precyzja,ogromne doświadczenie).Jak macie wybór w Łodzi to proście o dr med.Kopala.

wspaniały lekarz. nie ma innych słów. wspaniały oddział prof Molla. Nic dziwnego ze współpacuje z najlepszymi:0

Wspanialy lekarz, super podejście do dzieci:) Usmiechniety, sympatyczny, kompetentny :) Godny polecenia :)

wspaniały lekarz i człowiek,miły,cierpliwy,bardzo miły i troskliwy, kompetentny i ma świetną córkę :)

bardzo dobry lekarz-rzeczowy, kompetentny, bardzo miły i troskliwy; taki właśnie powinien być lekarz, zwłaszcza w stosunku do dziecka;

Wspaniały lekarz a przede wszystkim cudowny człowiek!!!!!!Swoim żartem rozwesela nie tylko małych pacjentów!!!!

Pan Doktor Marek Kopala operował mojego synka. Jest wspaniałym lekarzem, a przy tym wspaniałym człowiekiem. Polecam go z całego serca.