lek. med. Marek Kopeć

- ...

Znajomość języków obcych:
- język angielski i język rosyjski w średnim stopniu zaawansowania

Wykonywane badania:

- badanie audiometryczne i tympanometryczne słuchu;
- wymazy z górnych dróg oddechowych; badania obrazowe głowy i szyi

Publikacje:
„Nowotwory nosogardła”, rok 1998, Poznań

Lekarz godny polecenia. Miły, uprzejmy, cierpliwy z dużą wiedzą i zaangażowaniem w leczenie pacjenta.

Lekarz godny polecenia.
Miły, uprzejmy, cierpliwy z dużą wiedzą i zaangażowaniem w leczenie pacjenta.

Bardzo miły, cierpliwy człowiek. Wiele razy w trakcie licznych wizyt przez nawracające anginy sugerował decyzje o zabiegu. Przekonał mnie, wskazał konkretnego specjalistę, we wszystkim pomógł. Przez zniszczone migdałki mocno chorowałem po kilka razy w roku. Od 6 lat nie byłem ani razu chory, wyleczył nie tylko gardło, ale całkowicie mnie.

Gdybym rok temu nie trafiła do gabinetu pana doktora, to nie pisałabym tej opinii. To mówi samo za siebie. Lekarz godny zaufania i polecenia. Anielska cierpliwość i zaangażowanie. Polecam i dziękuję.

Lekarz godny polecenia,trafne diagnozy,skuteczne leczenie,miły,skuteczny ,słucha narzekań polecam Pana Doktora,ma wiedzę i leczy,wdzieczna ANNA

bardzo dobry,kompetentny lekarz,uprzejmy, miły, stawiający trafną diagnozę

bardzo dobry,kompetentny lekarz,uprzejmy, miły, stawiający trafną diagnozę

Naprawdę polecam tego lekarza byłam u niego i po prostu super od razu mi pomógł. To jeden z najlepszych lekarzy tym mieście.;)

I napewno da mi skierowanie na badania mojego bezdechu

I napewno da mi skierowanie na badania mojego bezdechu

Byłem już parę lat temu u doktora i dziś kiedy usłyszałem, ze skierowano mnie właśnie do Niego - mimowolnie się uśmiechnąłem. Na wizycie okazało się, że Doktor jest taki sam jakiego pamiętałem Go sprzed paru lat. Miły, kompetentny - spokojnie wysłuchał całej historii choroby, którą mu przedstawiłem (kiedy to inni kręcą nosem i nie chcą słuchać pacjenta). Dzięki Niemu pracuję teraz w miejscu, w którym bardzo chciałem pracować i jeden jego podpis spowodował, że mam bardzo dobre widoki na przyszłość oraz rozwój osobisty. Panie Doktorze - jest Pan moim Mistrzem ...

Byłem już parę lat temu u doktora i dziś kiedy usłyszałem, ze skierowano mnie właśnie do Niego - mimowolnie się uśmiechnąłem. Na wizycie okazało się, że Doktor jest taki sam jakiego pamiętałem Go sprzed paru lat. Miły, kompetentny - spokojnie wysłuchał całej historii choroby, którą mu przedstawiłem (kiedy to inni kręcą nosem i nie chcą słuchać pacjenta). Dzięki Niemu pracuję teraz w miejscu, w którym bardzo chciałem pracować i jeden jego podpis spowodował, że mam bardzo dobre widoki na przyszłość oraz rozwój osobisty. Panie Doktorze - jest Pan moim Mistrzem :)

Lekarz godny polecenia. Dzięki indywidualnemu podejściu mogę teraz normalnie pracować, co nie było możliwe przed podjęciem leczenia.

JEST TO KOMPETENTNY LEKARZ UPRZEJMY WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU

JEST TO KOMPETENTNY LEKARZ UPRZEJMY WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU