dr n. med. Marek Kotaladr n. med. Marek Kotala - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marek Kotala

Chirurg naczyniowy

Dr n. med Marek Kotala jest specjalistą chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej. Zajmuje się leczeniem niewydolności żylnej (operacje żylaków tradycyjnie i laser EVLT), skleroterapią pajączków, leczeniem owrzodzeń, diagnostyką i leczenie miażdżycy tętnic. Wykonuje zabiegi endowaskularne, operacje udrożnienia tętnic szyjnych, operacje tętniaków aorty brzusznej i przepuklin brzusznych.
Dr n. med Marek Kotala ukończył Akademię Medyczną w 1995 roku. W 2001 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Równolegle specjalizował się z zakresu chirurgii uzyskując tytuł specjalisty w 2011 roku. Następnie w 2013 roku zdał egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii naczyniowej.
Dr n. med Marek Kotala posiada duże doświadczenie w pracy klinicznej i naukowej. Od wielu lat pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej - Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi. Ponadto jest kierownikiem Specjalistycznych Poradni Przyszpitalnych Szpitala im. M. Pirogowa.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Jest także autorem, bądź współautorem wielu publikacji i streszczeń zjazdowych oraz rozdziałów podręczników dotyczących chirurgii naczyniowej. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.

Wspaniały i kompetentny lekarz.Bardzo szybko zajął się moim tętniakiem na aorcie brzusznej ,szybka udana operacja.Już rok minął po operacji,byłem u lekarza na konsultacji zlecił mi badanie angio-KT aorty brzusznej i tętnic kończyn dolnych. Na wizycie z wynikami stwierdził ,że wszystko jest dobrze.Jestem bardzo zadowolony z prowadzonego leczenia. Nadal będę pod kontrolą tego lekarza .Polecam tego lekarza bez żadnych obaw. Bardzo dziękuję Panu dr. Kotali za leczenie mnie.

Jest to najlepszy lekarz w Lodzi , ktory jest lekarzem z powolania .Nie licza sie dla niego pieniadze tylko dobro pacjenta .Nie liczy sie rownierz opinia i doswiadczenie innych lekarzy idzie swoim tropem i zawsze mu sie to udaje .Wyniki jego obserwacji i leczenia daja nie prawdopodobny rezultat .Nie jeden lekarz moglby brac nauki nie tylko w kraju , ale tez za granica .Jest to po prostu Cudowny lekarz z powolania .

Witam. Nie polece tego lekarza nikomu,gdyz juz na pierwszej wizyciue uznalam ,ze troche zdzieraja pieniadze gdyz ,powiedzial ze bez USG nic nie moze powiedziec OK-ale w przychodni maja sprzet to USG,wiec mogliby zrobic na miejscu(np.u dr.Czeczotki w cenie wizyty jest juz USG),A tu zaplacilam za wizyte z ktorej nic sie nie dowiedzialam i musialam zrobic Usg,i jeszcze raz przyjechac. Najlepiej to bylo jak przyjechalam na zabieg umowiony a On do mnie z pytaniem ''slucham ? w czym moge pomoc?'' sorry ,ale zero przygotowania. Na konsultacje po zabiegu gdzie mialam miec poprawke,przyjezdzam a On do mnie mowi ,ze nie zrobi mi tej poprawki bo jest za cieplo!! jakby to byla moja wina ,ze nie bylo go za 3tyg tylko za 1,5mies!!!. Sympatyczny jest,ale to wszystko. Pieniadze wydane i to koniec.

jest to cena nie wygórowana i dostępna

jest to cena nie wygórowana i dostępna

Jestem b zadwowolona z usług pana dr. Polecam!

Jestem b zadwowolona z usług pana dr. Polecam!

Jestem tydzień po operacji żylaków i pełna podziwu dla Pana Doktora. Konsultacje fachowe i wyczerpujące. Cierpliwość, wyrozumiałość a do tego poczucie humoru w trudnych chwilach sprawiły, że operacja nabrała zupełnie innego wyrazu. Kontakt z Panem Doktorem zarówno przed zabiegiem jak i po- super. Szczerze polecam i bez obaw oddałabym w ręce Dr Kotali nawet najbliższą osobę. BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!:)

Słyszałam, że dr Kotala zajmuje się dobrze tylko pacjentami prywatnym i tymi którzy mu się odwdzieńczą. Jezeli ktoś chce skorzystać z NFZ niech sobie daruje - olewa wszystko i wszystkich, a przy pacjencie do pielęgniarki w poradni mówi: "nie chce mi się przyjmować dzisiaj chorych" - jednym słowem żenada!!! Słyszałam, że wiele rzeczy mu sie nie chce, a koledzy jego śmieja się, że już 3-y razy nie zdał egzaminu specjalizacyjnego z chirurgii. To mi lekarz. Nie polecam nikomu. Anna

Nie polecam nikomu.
Anna

Polecam. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Nawet w wolny dzień przyjechał specjalnie aby mi zmienić opatrunek.

Jest osobą bardzo kompetentną umiał się mną zająć jak prawdziwy FACHOWIEC wyleczył moją trudno gojącą się ranę jak inni postawili już kropkę nad i.Osoba godna polecenia szkoda tylko ,że takich lekarzy jest tak mało.

jestem b.zadowolona z przebiegu operacji

jestem b.zadowolona z przebiegu operacji