lek. dent. Marek Kowalczewski

Spokój i pewnosc, że lekarz panuje nad sytuacją _ zastrzyk pewnie wykonany i dla pacjenat praktycznie bezpolesny

Ten człowiek dokonuje cudów, odbudować potrafi całkowicie zniszczony ząb, wszystko profesjonalnie, specjalista w swojej klasie i najlepszy dentysta jakiego miałem. Dziwi mnie, że nie ma tutaj wystawionych opinii, bo w pełni na nie zasługuje. Ceny są przy tym ludzkie i przystępne, a wszystko połączone z ujmującą skromnością oraz uprzejmością, bez zbędnych ceregieli - dlatego też chciałem dać zaledwie 4 pkt jeśli chodzi o tłumaczenie leczenia oraz ilość poświęconego czasu. Tylko, że to powinno być traktowane in plus - on po prostu od razu bierze się za robotę, bo wie co ma robić.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. stom.
Piotr Puchała