W 100% zgadzam się z poprzednim komentarzem. Wystawiam Panu doktorowi opinię bardzo negatywną, ku przestrodze jego obecnych i przyszłych pacjentów - Pan Kowalewicz jest osobą nieodpowiedzialną, nierzetelną i niegodną zaufania.Ten lekarz to koszmar!dr Marek Kowalewicz to najgorszy lekarz jakiego spotkałam!Zero podejścia do pacjenta(chyba lepiej bada się zwierzęta)Czy lekarz nie jest po to, aby pomagać? O tym lekarzu mówię każdemu,żeby był ostrożny. Jedno jest jednak pewne moja noga u niego w gabinecie nigdy nie zostanie postawiona, a jego nazwisko i twarz zapamiętam do końca życia. Ten lekarz jest przegrany!!!!

komisja ZUS.nie patrzy na wyniki tylko zadaje glupie pytania.Wedlug mnie kompletnie niedouczony głąb,nieuprzejmy,lubi ponizac czlowieka.na prywatną wizytę tez bym sie do K nie wybrala.dla mnie to mlodzik ,ktory uwielbia swe lekarskie wyżyny ale szybko z nich spadnie.gab.prywatny w Świdnicy.STANOWCZO ODRADZAM!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Świdnica"?

Wałbrzyska 8
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra
Zwycięska 12D/10
53-033 Wrocław
SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica
Przychodnia Miejska w Pieszycach Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Królowej Jadwigi 1
58-250 Pieszyce
Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra
SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-250 Pieszyce
sanus
Jana Pawła 2
58-140 Jaworzyna Śląska
Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
ulica Zamenhofa 47
58-105 Świdnica