Jest dla mnie zaszczytem wyrazić słowa szacunku i uznania dla dr M. Kowalskiego. Pacjentką Doktora jestem od 17 lat i polecam lekarza rodzinie, znajomym. To chyba wiarygodna ocena kompetencji i zaufania.

witam, dr Kowalskiego poleciła mi siostra. Nie zawiodłam się :) konsultuję się z nim w sprawie przebiegu mojej ciąży. wszystkie badania dr Kowalski przeprowadza bardzo profesjonalnie, posiada ogromną wiedzę którą potrafi przekazać w bardzo dostępny sposób. jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim ...

witam,

lekarz dokładny i sumienny , leki dobrane celująco.polecam gorąco pana doktora

lekarz dokładny i sumienny , leki dobrane celująco.polecam gorąco pana
doktora

Bardzo sympatyczny Lekarz, udzielał wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie pytania i najważniejsze POMÓGŁ:)

Polecam wszytskim kobietom. Bardzo miły człowiek, indywidualnie podchodzi do pacjentki. Jestem bardzo zadowolona.

od polowy ciazy chodze do dr kowalskiego i naprawde jest mily i sympatyczny a do tego szczegolowy w badaniach i doradza ze wszystkim,najprawdopodobniej bede miala cesarke ktora poprowadzi,jest godny polecenia.

Jestem bardzo zadowolona z Dr Kowalskiego. Przeniesiono mnie do niego w polowie ciazy i jak wiadomo jestogromny stres zwiazany z tym czy nowy lekarz okaze sie mily, przyjazny, kompetentny i czy nie bede sie meczyla co miesiac na wizycie. na szczescie Pan dr Kowalski okazal sie przemilym i troskliwym- jesli mozna tak powiedziec lekarzem.