lekarz Marek Koziejowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Z tym lekarzem spotkałam się w szpitalu, nie polecam! był nieuprzejmy i w ogóle nie chciał udzielić żadnych informacji. Nie chciał zrobić mi badania w szpitalu za darmo (uparłam się i w końcu zrobił), tylko próbował odesłać mnie do Luxmedu, gdzie pracuje prywa

To prawdziwy lekarz z powołania, nigdy nie odmawia pomocy,opiekował się mną podczas 2 kolejnych ciąż i dzięki Niemu mam zdrowych synków i sama żyję. Polecam szczerze tego lekarza, ma fachowy sprzet, ciagle się dokształca i nie bierze dużo wbrew powszechnym opiniom, jeśli ktos ma wątpliwości to radze wybrać się chociaż raz:)

Pan doktor okazał się bardzo rzeczowym fachowcem, który cierpliwie udzielał informacji na nurtujące mnie pytania, jest profesjonalistą, nie czułam skrępowania przy badaniu. Szczerze polecam!