Marek Kozłowiec

Pan doktor Marek Kozłowiec to wspaniały lekarz. Bardzo dokładnie tłumaczy, jak będzie wyglądał zabieg i proces leczenia. Ma czas dla pacjenta, co dzisiaj jest rzadkością. Bardzo ładnie usunął wszystkie zmiany. Polecam wszystkim.

lekarz godny polecenia zarówno w obszarze medycyny estetycznej jak i chirurgii-" złote ręce". Polecam korzystałam z usług Pana Doktora zarówno ja , jak i moja rodzina .

polecam doktora, cierpliwy słuchający co ostatnio jest rzadkością u lekarzy -a ponadto dobry fachowiec -usuwałam zmiany skórne -prawie niewidoczna blizna. Wizyta u Pana Doktora zainspirowała mnie również do skorzystania z oferty medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona .Polecam i jako chirurga i jako lekarza medycyny estetycznej :) Pozdrawiam Doktora

Pozdrawiam Doktora

Byłam pacjentką doktora M. Kozłowca, bardzo mi pomógł. To świetny fachowiec,bardzo empatyczny. Gorąco polecam.

Lekarz godny polecenia , profesjonalista w każdym calu . Usuwanie zmian to "jego misja". Bezboleśnie, z dobrym efektem wizualnym -blizny ani śladu. Kompleksowo podszedł do problemu his-pat i te sprawy .Ok .Polecam

Kompleksowo podszedł do problemu his-pat i te sprawy .Ok .Polecam

Kompetentny ,miły i profesjonalny, super lekarz ,godny polecenia.Problem zdrowotny z którym się zgłosiłem został rozwiązany.Polecam

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Chętnie pomaga i zawsze wysłucha pacjenta. Zna się na rzeczy, jest godny polecenia.

Bardzo dobrze usuwa zmiany na skórze, blizna minimalna i prawie niewidoczna. Profesjonalista, polecam. :)

bardzo dobry fachowiec,rewelacyjnie usuwa wszelkie zmiany na skórze, dokładny i kompetentny w tym co robi,polecam :)