Lekarz wyjątkowo nieuprzejmy,.Podczas wizyty mojej starszej schorowanej mamie przedstawiał sam czarny scenariusz.Odebral nadzieję ...Kilkakrotnie podkreślając jej wiek. Może warto żeby przy zapisie określał wiek i stan pacjentów jacy maj6ą trafiać .Do tego typowy bełkot lekarski.Dobrze ze byłam obecną podczas wizyty i jestem z branży bo mama niewiele by z nie wyniosła.Byla lżejsza o 250 zł.

Bardzo dobry lekarz, który w profesjonalny ale też życzliwy sposób podchodzi do pacjenta. Jestem zadowolona i zdecydowanie polecam.

Polecam usługi Pana Ordynatora Marka Krogulca. Dziękuję za udzieloną pomoc medyczną.

bez zarzutu, wszystko jasno wyjasnione, leczenie poskutkowało, jestem zadowolona z leczenia

niemiły nie uprzejmy, wręcz chamski, pacjenta traktuje jak przedmiot, nie polecam.

W ROZMOWIE BRAK SEDNA SPRAWY,LEKARSKI BEŁKOT Z KTÓREGO NIC NIE WYNIKA DLA PACJENA.

Całkiem do rzeczy. Dobry lekarz - polecam.

Całkiem do rzeczy. Dobry lekarz - polecam.

Wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz.

Wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz.