dr n. med. Marek Krzemińskidr n. med. Marek Krzemiński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marek Krzemiński

Medycyna estetyczna, Ortopeda

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pierwszą pracę podjąłem w Katedrze i Klinice Ortopedii AMG, gdzie uzyskałem pierwszy i drugi stopień specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz stopień naukowy doktora nauk medycznych. W 1999 r. zorganizowałem i powołałem do życia Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie, gdzie piastowałem funkcję Ordynatora w latach 1999 – 2018, a następnie chcąc oddać się bardziej pracy z pacjentem (mniej administracji), starszego asystenta Oddziału.

W 2015 r. ukończyłem Studia Podyplomowe w zakresie Medycyny Estetycznej w Uniwersytecie Medycznym w Warszawie uzyskując umiejętności i uprawnienia dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Anty Aging oraz Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Wcześniejsze doświadczenie zabiegowe dają mi dużą swobodę w wykonywaniu procedur z zakresu medycyny estetycznej i rekonstrukcyjnej dla obu grup pacjentów. Uzupełniam swoje świadczenia poprzez współpracę z lekarzami innych specjalizacji (np. dermatolog, endokrynolog) oraz kosmetologami. Praca jest dla mnie pasją, dlatego wciąż się rozwijam i dbam o najwyższą jakość sprzętu oraz świadczonych usług.

Byłam u pana doktora z prośbą o pomoc gdyż zawiodły mnie wszystkie próby znalezienia rzetelnej oceny mojego przypadku. Prawie 3 lata temu po upadku z taboretu doznałam złamania guza piętowego a później po 11 dniach zorientowano się , że mam wieloodłamkowe złamanie kości pięty. Lekarze całkiem ignorowali moje skargi na pogarszający się stan stopy. Po tak długim czasie dowiedziałam się o dr. Marku . Przyjechałam na wizytę wiedząc że to moja ostatnia szansa.. I nie zawiodłam się , za co jestem dozgonnie wdzięczna. Spotkałam wspaniałego lekarza i człowieka. Bardzo bardzo ...

po 11 dniach zorientowano się , że mam wieloodłamkowe złamanie kości pięty.
Lekarze całkiem ignorowali moje skargi na pogarszający się stan stopy.
Po tak długim czasie dowiedziałam się o dr. Marku .
Przyjechałam na wizytę wiedząc że to moja ostatnia szansa..
I nie zawiodłam się , za co jestem dozgonnie wdzięczna.
Spotkałam wspaniałego lekarza i człowieka. Bardzo bardzo dziękuję.
Wdzięczna pacjentka.
Janina

Trafiłem do Pana Doktora (aż miło się pisze dużą literą) z totalnie zablokowanym kolanem po wypadku. Trafna diagnoza, operacja, rehabilitacja zgodnie z wytycznymi i dokładnie 8 m-cy po zabiegu zrobiłem życiówkę w półmaratonie. Szanuję ogromnie.

Serdeczne podziękowanie dla dr n.med.Marka Krzemińskiego za postawienie trafnej diagnozy,udanej operacji,opiekę po operacji i najważniejsze uratowanie mi nogi. Chylę czoło w Pana stronę dziękując za wszystko. Miałem szczęście,że trafiłem na tak wybitnego specyjalistę,przesympatycznego,empatycznego człowieka.Lekarz godny polecenia!!! Takich lekarzy jest zdecydowanie za mało,powinno się ich klonować. Wdzięczny pacjent z Mrągowa M.M Maj 2021.

Serdeczne podziękowanie dla
dr n.med.Marka
Takich lekarzy jest zdecydowanie za mało,powinno się ich klonować.
Wdzięczny pacjent z Mrągowa M.M
Maj 2021.

Dr Marek Krzemiński to wyjątkowy specjalista, jego doświadczenie z zakresie endoprotez i oraz ortopedycznego leczenia dzieci jest wyjatkowe. Ja i moi bliscy leczymy się u niego od lat z ogromnym powodzeniem. Szczególnie gdy inni nie wiedzą co zrobić to on stawia od razu dobre diagnozy. Polecam wszystkim !

Najlepszy ortopeda jakiego w życiu spotkałam. Leczę się od lat ze względu na wypadek samochodowy, jednak dopiero w Kościerzynie u dr Krzemińskiego uzyskałam całościową usługę. Zajął się moim biodrem i nogą. Dzieki niemu jestem znowu sprawna, mogę cieszyć się życiem po 10 latach nieudanych prób u innych lekarzy. Dr Krzemiński to człowiek wielkiego seca, całkowicie bezinteresowny, wszystkie opracje zostały zrealizowane na NFZ, płaciłam tylko za prywatne wizyty zgodnie z cennikiem zawsze dostając paragon. To naprawdę wspaniały człowiek, cierpliwy i dokładnie tłumaczący wszystkie zabiegi. Polecam go każdemu kto ma problemy ortopedyczne - sam wspaniale zooperuje lub poleci kolegę. A dodatkowo dzięki temu, że zajmuje się też medycyną estetyczną planuję również u niego leczyć laserowo blizny pooperacyjne.

Super fachowość,serce pełne miłości do pracy i pacjenta.Wizyta wielką przyjemnością,rozmowa sprawia przyjemność,rzetelne i szczegółowo przekazane informacje.Troska i uśmiech dla każdego chorego.

PAN doktor niczym szczególnym się nie wyróżnia w moim odczuciu w trakcie prywatnych wizyt sprawia wrażenie konkretnego lekarza ale w szpitalu zaraz po zabiegu jeszcze na sali operacyjnej potraktował mnie bardzo nie profesjonalnie gdyż w bardzo nie delikatny sposób nie omieszkał przyczepić się do mojej wagi

Bardzo dobry specjalista, wykonuje najlepiej ednoprotezy stawu biodrowego. Konsultowałem jego działania w Warszawie i Poznaniu, wszędzie ma wspaniałą opinię. Powiedziano mi, że lepiej nie mogłem trafić, po jego zabiegach praktycznie nie ma powikłań, ma bardzo wysoki poziom etyki lekarskiej. Wszystkim polecam !

Wspaniały lekarz! Gdyby nie pomoc Pana Doktora w tym momencie miałabym lewą nogę krótszą od prawej o 30 cm! W '94 roku podjął się pierwszego, pionierskiego zabiegu wydłużania kończyny metodą Ilizarowa na niespełna 6-letnim dziecku, a w tamtych czasach takich zabiegów nie wykonywało się na tak małych dzieciach. Pomimo tego Pan doktor się tego podjął. I za to jestem Mu bardzo wdzięczna, bo dzięki temu teraz, mając 23 lata mogę normalnie żyć! Do dzisiaj pamiętam kiedy na głównym korytarzu na oddziale grał z nami, dzieciakami, w piłkę nożną:) To jest przykład prawdziwego lekarza z powołania! Na prawdę polecam!

Miało być super, a jest wózek inwalidzki. Nie polecam - teoretycznie Pan doktor jest człowiekiem któremu człowiek nie boi się zaufać, licząc na to że zapewnienia przedoperacyjne ze będzie wszystko idealnie się spełnią. A wyjaśnienia po operacji ze było bardzo źle mnie nie satysfakcjonują.