Marek Krzystyniak

Ginekolog

Lekarz bardzo dobry i godny polecenia. Idealnie oblicza na usg wage dzidzi. Prowadzil moja ciaze i przeprowadzil cesarke. Jedyny ginekolog u ktorego na wizycie czuje sie tak swobodnie.

A ja po prostu ufam Panu-Panie doktorze:)... Przywitał na świecie moją cudowną córeczkę(cesarskie cięcie) a już niedługo dołączy do nas drugi dzidziuś:). Na każdą wizytę kontrolną czekam z niecierpliwością bo z gabinetu wychodzę zawsze pełna radości,spokoju i nadziei.Dziękuję:)

Super lekarz,fachowiec,przemiły człowiek.Szczerze polecam,prowadził moje obie ciąże i powitał na świecie moje dzieciaczki,choć starsze do terminu cesarki nie doczekało i postanowiło wyjść wcześniej.Zawsze uśmiechnięty,czułam się bezpiecznie i odwiedzał w sali

Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM PANA DOKTORA :)

Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM PANA DOKTORA :)

KOMPETENTNY, RZECZOWY, MIŁY. POLECAM GO WSZYSTKIM!

KOMPETENTNY, RZECZOWY, MIŁY. POLECAM GO WSZYSTKIM!

Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista. Uprzejmy, dowcipny. Zawsze ma czas dla pacjentki. Potrafi otoczyć kobietę wspaniałą opieką. Gorąco polecam!!!

Szczerze polecam. prowadzi moją ciąże. Wzbudza zaufanie i do tego ma poczucie humoru na odpowiednim poziomie:)

Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek. Pomógł mi przejść przez ciężki czas, kiedy maleńkiemu jeszcze dziecku ( 12tydz ) przestało bić serce... Prowadził wspaniale całą drugą ciążę! Polecam wszystkim kobietom tak doskonałego i ludzkiego lekarza.

Polecam. Prowadził moje 2 ciąże. Wzbudza zaufanie i do tego ma poczucie humoru na odpowiednim poziomie:)

Pan dr to facet, który bardzo dobrze wie co robi, dobry diagnosta, wizyta u niego nie powoduje stresu, zna się na tym co robi, bardzo uprzejmy, miły, ludzki, polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Tychy"?

Magdalena Biernat

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice
SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach