lekarz Marek Krzysztoforski

2,4
2,6
1,8
1,8

Ja nie zgadzam się z tymi opiniami...do lekarza nie idzie się na pogawędkę chyba..? no cóż nie obchodzi mnie czy gbur, grunt żeby się mną fachowo zajął. A co do wagi to ma rację, gdyby mnie w ciąży nie strofował przytyłabym z 10 kg więcej. Polecam go wszystkim, bo dzięki niemu moje dziecko żyje, nie będę wchodzić w szczegóły, ale stwierdzam, że jego decyzje są znaczące i facet wie co robi nie mówiąc już o sprzęcie jakim dysponuje. Podkreślam - godny polecenia :-)

lekarz tragedia sam w sobie wielki gbur nie jest uprzejmy i ma gdzies ludzi ktorych leczy wspolczucia dla jego rodziny

Widze,że nie jestem jedyną pacjętką w ciąży odchudzaną przez tego doktora.Na odp na jego pytanie o przytycie jak stwierdziłam,ze to efekt po tabletkach odpowiedział mi tak "wy wszystkie tak mówicie ,ze to wina tabletek a w domu sie obżeracie".Piszecie,ze każdy moze miec gorszy dzień ,ale w przypadku tego lekarza to jest on codziennie.Trafiłam z przychodni na NFZ po mimo iż mówiłam swojemu lekarzowi prowadzoncemu ,ze wolałabym innego specialiste ale jakieś punkty sobie zdobywają i poszłam.Dostałam ochrzan za wyrzucenie ręcznika papierowego "czy pani mysli ,ze ja mam na to pieniądze ja te usg robie z sentymentu dla tamtej przychodni".Nie podważam jego kompetencji ,ale kultura osobista jak dla mnie grubo poniżej zera cham jakich mało,nigdy sie z tak opryskiliwym lekarzem nie spotkałam.
No chyba,ze sie chodzi do niego prywatnie to pernie milutki jest ,ale na NFZ jest gburem

Stanowczo odradzam.Nieuprzejmy,chamski,chamski i jeszce raz chamski.Uważa że jest pępkiem świata a tak naprawde jest zwykłym olkuskim niedouczonym GBUREM.Byłam tylko raz jak zaszłam w ciąże.Zostałam potraktowana okropnie.Przeniosłam sie do krakowskiego ginekologa i rodziłam także w Krakowie.Nie wyobrażam sobie porodu w olkuskim szpitalu z tymi rzeźnikami

Jestem niezadowoloną pacjentką, ponieważ nie przeprowadził u mnie podstawowych badań w I trymestrze ciąży w wyniku czego ciąża obumarła, nie przepisał żadnych leków. Zdrową odesłał do Szpitala i tam wcale się mną nie zajmował. Wypisałam się z tego "wariatkowa" na własne żądanie!!! Obecnie jestem pod fachową opieką w Szpitalu na Śląsku i czekam spokojnie na wyniki Beta hcg oraz inne badania, nadal jestem w ciąży, nie poroniłam, brzuch mnie nie boli jak sugerował Krzysztoforski. Panie doktorze inny ginekolog stwierdził, że mój płód ma echo serca, a pan twierdził inaczej i kazał pan w Szpitalu w Olkuszu podać mi leki wczesnoporonne, a tak naprawdę ciąża jest i nie zagraża mojemu życiu i zdrowiu. Oczywiście dodam, że w Szpitalu nikt się mną nie zajmował. Zastępcy Ordynatora Krzysztoforskiego zazwyczaj nie było, a taką samą opinię miał sam Ordynator Stanek, który zrobił mi badanie na starym USG w dodatku zamiast domaciczne to poprzez brzuch, gdzie w takiej fazie ciąży nic nie widać i przepisał słowo w słowo to samo co stwierdził Krzysztoforski. Dopiero po mojej interwencji zrobiono mi USG dopochwowe, na którym nic naprawde nic nie było widać. Moja rodzina zawiozła wszystkie wyniki badań, zdjęcia USG, które robiłam prywatnie i te szpitalne również na Śląsk i za głowe się złapali inni ginekolodzy, że na zdjęciach szpitalnych z Olkusza nic nie widać i że na tych zdjęciach USG prywatnie przeze mnie robionych widać rozwój ciąży! Jakim prawem ktoś pochopnie wydaje decyzje w 6 tygodniu ciąży o poronnieniu skoro fizycznie nie ma żadnych podkreślam żadnych objawów, które na to wskazują. Opuściłam Szpital w Olkuszu, bo tam tylko zdrowych kładą i robią zabiegi i operacje. A może olkuska ginekologia już tak źle stoi, że "tonący brzytwy sie chwyta"???

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH Z OLKUSZA, KLUCZ, JAROSZOWCA, BUKOWNA, BOLESŁAWIA, CHECHŁA, RODAK, KWAŚNIOWA, ŻURADY, ZEDERMANA,ZIMNODOŁU etc. przed Zastępcą Ordynatora Ginekologii i Położnictwa w Olkuskim Szpitalu Miejskim jak również przed tym "wariatem" samym Ordynatorem Władysławem Stankiem, bo to jedna wielka "mafia olkuska". Z prywatnych gabinetów kierują nawet zdrowe osoby do Szpitala, żeby tylko łóżka były zapełnione. Trzeba pamiętać, że jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze!!!