lekarz Marek Kuczmarski

Pan doktor prowadził moje 4 ciąże, które na szczęście przebiegały bez większych komplikacji... Był obecny przy trzech porodach a ostatnio wykonywał mi plastykę i jestem bardzo zadowolona😀. Polecam z całego serca😉

Zupełnie przypadkiem trafiłam w jego ręce, bo w Kartuzach była prawie dezynfekcja SORu. Faktycznie na 90% jestem pewna , że to był on. Przekonały mnie te opisy bolesnych badań. To jest prawda. Na wstępie miał burzące, bo nie miałam wydruku KTG. A ja bardzo nie lubię być na dole i odpowiedź sama mi wyleciała więc się uspokoił. Zatrzymał mnie na wywołanie przed tym KTG. To była bardzo dobra decyzja. Byłam po krwotoku i brałam luteine prawie od końca 12 tygodnia. Łożysko było w fatalnym stanie. Poniekąd był to mój pierwszy raz, byłam naprawdę wystraszona porodówki. Tam się rodzi grupowo , coś strasznego. Jak on wrzasnął na kobietę rodzącą na ostatniej prostej. Naprawdę popłakałam się , ale przynajmniej było mu głupio jak miał ją zbadać po porodzie bo leżała ze mną w sali. Czyli ma jakieś tam sumienie. On próbuje wejść na głowę , ale wystarczy dobra riposta i jest po sprawie. Faktycznie najwięcej on był na oddziale , pewnie pilnował swojej pacjentki , to dobrze świadczy o nim. Nie mnie oceniać jego kompetencje bo byłam przelotem. On wie ,co musi skorygować , jest już w końcu dużym chłopcem. Decyzje jakie podjął oceniam na plus.

Bardzo niemiły i niekompetentny. Jego podsumowanie na pierwszej wizycie w 7tc - "dla mnie to jeszcze nie jest żadna ciąża". Niestety, siłowe wywołanie porodu, mimo braku przesłanek medycznych (brak rozwarcia, skórczow, z dzieckiem ok.). Jakość szycia po porodzie tragiczna - ogromna gruba blizna i duży dyskomfort (już wiele mniesiecy po porodzie). Brak zainteresowania cytologia i jej niewykonanie (mimo, że nie była od dawna robiona). Do tego atmosfera nerwowa, niemiła, wszędzie dało się odczuć brak zgrania i napięcie między personelem.

Miesiac temu urodzilam na ostatniej wizycie kazal stawic sie na wywolanie w karcie wypisowej wpisal ze dostalam skurcze co bylo bzdura bez potrzeby podlaczyl mine pod kroplowki kazal przebic wody dwa tyg przed terminem I co z tego wyniklo dziecko urodzilo sie z niska waga 2600 w szpitalu nie mialam mleka schudlo do 2200 nie chcieli mi dac Mleka dziecko caly czas plakalo I chudlo o sztucznym w tej obskurnej koscierzynie nie bylo mowy Jako jedyna matka nie dostalam mleka tragedia nie chcieli mnie wypuscic ze szpitala Maz dowozil sztuczne ...

Maz dowozil sztuczne Mleko zeby syn przytyl I do Tego personnel okropny werdny grzebali mi w rzeczach ublizali bo mialam tylko 19 lat ordynatorowi personel klamal ze nie chce karmic piesia co bylo klamstwem karmie clay czas I nie zamierzam przestac nie interesowalo go ze zle mnie traktuja mowily ze nie jem i wg klamaly w domu dostalam wreszcie Mleko. Poza tym dr.kuczmarski nie interesowal sie mna w szpitalu tylko wiedzial zeby za wizyte skasowac 150 co 3 tygodnie haha zalosne przez cala ciaze. Nie polecam doktora gdy zbilrza sie rozwiazanie i szpitala w koscierzynie duzo mooch znajomych Mialo podobne sytuacje dziewczyny nie idzcie rodzic do koscierzyny to szpital prob I porazek .

Arogancja, brak kultury i szacunku dla pacjentki - to opis najbardziej adekwatny dla pana Kuczmarskiego. Koszmar, którego nie potrafi zafundować żaden normy człowiek, potrafi stworzyć właśnie ten lekarz. Lekarz? Dobre pytanie...

Dzięki doktorowi mogę dziś cieszyć się widokiem mojego synka:) ciąża była trudna, ale dzięki prowadzeniu przez doktora urodziłam w 38 tygodniu:) ślicznego chłopca. Pan doktor jest kompetentny, konkretny i ma specyficzne poczucie humoru. Mi żart doktora odpowiada jak najbardziej. Dobrze się z nim rozmawia, odpowiada na każde pytanie, czasem nawet głupie:) jak to bywa u pierworódek:) Podczas badania nie jest zbyt delikatny, ale nie jest tak źle:)

mało jest takich lekarzy, których można śmiało polecić innym. Jestem pacjentka doktora od prawie 7 lat i nie było jeszcze sytuacji, żebym nie mogła na nim polegać. NIezależnie od tego czy w pracy czy na urlopie zawsze stara się pomóc w najbardziej kompetentny sposób. Ciesze sie, że jest taki lekarz i ze prowadzi moją ciążę. Dzięki temu czuję się pewniej. Bardzo polecam. A cena? No cóż dobry lekarz jest jej wart. Poza tym nie on jeden tyle kasuje.

lekarz godny zaufania. wszystko tłumaczy, nie zostawia pacjentek w potrzebie. poświęca odpowiednia ilosc czasu, interesuje się do końca swoimi pacjetkami. bardzo polecam

Właśnie jestem po porodzie poprzez cesarskie cięcie. Chodziłam na wizyty do pana doktora Kuczmarskiego od początku ciąży. Pan Kuczmarski jest kompetentym lekarzem, odpowiada na wszyskie pytanie, poświęcał mi podczas wizyty tyle czasu ile było to potrzebne. Podczas pobytu w szpitalu również interesował się zdrowiem i samopoczuciem pacjentki, jest z nią od początku do momentu wyjścia ze szpitala. Gorąco polecam!

Na pierwsze wrażenie miły, kompetentny, tłumaczy co i jak, ale zdarzyła się "docinka" w moją stronę,co nie było przyjemne... I cena za wizytę wygórowana,zbyt wysoka.W ciągu 4 tyg. ze 100 zł skoczyła na 150zł.Wiadomo, że zdrowie dziecka najważniejsze, ale naprawdę nie każdego stać aby co 4 tygodnie wykładać tyle kasy.Ale wybór lekarza należy do nas samych. Jednak nie narzekam.Dobry lekarz, tylko szkoda, że nie przyjmuje na kasę chorych...