lekarz Marek Kujawiak

Internista, Gastroenterolog

Pan Doktor to złoto, dokładnie wszystko wytłumaczył, odpowiadał na pytania. Kolonoskopię przeprowadził w sposób magiczny. Miałam już wcześniej u innych lekarzy 2 razy wykonywana kolonoskopię i tylko do połowy z powodu ogromnego bolu nie mogłam dokonczyc badan. Przed badaniem bardzo się bałam ze i tym razem nie da się dokonczyc badania. U Pana Doktora było całkiem inaczej, nadal pozostaje w szoku, do końca zrobił badanie, bol był do wytrzymania, Pan Doktor wykonywał delikatnie, w miłej atmosferze. Serdecznie polecam i z całego serca pozdrawiam Pana Doktora

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia w całym swoim życiu. Nie zlecił żadnych badań tylko przepisywał recepty. Moje objawy ignorował nie robiąc dokładniejszej diagnostyki. Zrobiłam sama badania na własny koszt i bardzo miałam podwyższone enzymy trzustkowe. Na co lekarz odpowiedział, że był być to błąd laboratorium. Rozumiem jakby to były małe róznice, ale ponad 100? Lekarz wypisał inna receptę. Powiedziałam, że nie będę brać tych leków skoro on nawet nie postawił żadnej diagnozy i nie zrobił dodatkowych badań. Na co on odpowiedział, że jak mi się nie podoba to mogę iść do innego lekarza. Dał mi jeszcze raz skierowanie na badanie tych samych enzymów. Po odebraniu wyniku zobaczyłam, że podwyższone parametry są nie o 100,ale o ponad 1000!! Udałam się już do innego gastrologa. Spędziłam 2 tygodnie w szpitalu z ostrym zapalaniem trzustki. Miałam wszystkie objawy, ale dr. Kujawiak zignorował to, tak samo jak badania laboratoryjne. Ten lekarz nie przejmuje się diagnostyka. Najchętniej przepisuje recepty nie znając przyczyny problemu i sprawdza odbyt młodym dziewczynom!! Bylam u innych gastrologów i jakoś żaden inny nie sprawdzał palcem odbytu. Tylko doktor Kujawiak. Powinien chyba zostać proktologiem. Może to by mu chociaż wychodziło. Nie polecam.

plecam jestem zadowolony z leczenia wrzodów

plecam jestem zadowolony z leczenia wrzodów

Polecam! bpomógł mi w moich problemach z wrzodami zołądka.

Polecam! bpomógł mi w moich problemach z wrzodami zołądka.