lekarz Marek Kujszczyk

Radiolog

Wszystko jak w ocenie,nic dodać nic ująć byle tak dalej .Mam zaufanie do jego kompetencji nie szkodzi ,a to najważniejsze.Poświęca dużo czasu pracy .Godny polecenia tłumaczy pacjentowi zrozumiale.Kompleksowo podchodzi do sprawy ZA CO SIĘ WEŹMIE TO DOPROWADZI DO KOŃCA i najważniejsze UPRZEJMY PRZE DUŻE U.

Jako do lekarzu nie mam zdania, jeśli chodzi o aspekt ludzki zero.A podobno zemsta jest przypisana najgorszym jednostkom ludzkim.Jednym ruchem ręki pozbawił pracy mnie ojca chorego dziecka dorosłego pracy przez to że wynająlem działkę u jego sąsiada nie wiedząc że są w konflikcie.Naraził mnie na koszta koło 80 tyś.Nie mając racji ,ale sądy długo trwają czego z moim charakterem chce uniknąć ,a adwokaci twierdzą że to co robiłem wszystko legalnie.