U Pana doktora leczę się wiele lat. Swoim ogromnie sympatycznym podejściem do pacjentów popartym ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem zyskał wielu stałych pacjentów, a mnie przywiązał do siebie. Dzięki jego staranności pomimo swoich 84 lat mam układ krążenia w normie. Mojej małżonce przed laty uratował życie, do dzisiaj się nami opiekuje, będąc uczynnym na każde wezwanie.

Na samym wstępie wstał i podał ręke na przywitanie,już tym zyskał moją sympatię.Podchodzi do pacjenta z wielkim zaangażowaniem.Skutecznie rozpoznał przyczynę choroby i dał odpowiednie lekarstwo po którym lepiej się czuję.dziękuję i polecam tego kardiologa.

pan doktor przyjmuje w ramach NFZ w klinice Krakowskiej przy ul. Mehoffera 6, wizyta u niego przebiega sprawnie poświęca czas na wyjasnienia i rozmowę z pacjentem, nie wyobrażam sobie abym mogła leczyć się u kogoś innego, polecam

ŚWIETNY LEKARZ,MA NIESAMOWITE PODEJSCIE DO PACJENTA,JEST PRZEMIŁY,KULTURALNY A NA DODATEK BARDZO KOMPETENTNY.LECZY KOMPLEKSOWO I SKRUPULATNIE.POLECAM NAJLEPSZY KARDIOLOG W KRAKOWIE

Byłam z Mamą u pana doktora na Mehoffera w Klinice Krakowskiej. Doktor bardzo miły.

Uratował mi życie 4 lata temu. Miałam zawał serca a On rozpoznał i błyskawicznie zareagował. Nigdy Mu tego nie zapomnę. Dziękuję.

Super lekarz. Polecam. Pan doktor przebadał mnie na wszystkie strony.

Super lekarz. Polecam. Pan doktor przebadał mnie na wszystkie strony.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Kraków"?

I Klinika Kardiologii
Kopernika 22