lek. med. Marek Kula

Kardiolog

U Pana doktora leczę się wiele lat. Swoim ogromnie sympatycznym podejściem do pacjentów popartym ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem zyskał wielu stałych pacjentów, a mnie przywiązał do siebie. Dzięki jego staranności pomimo swoich 84 lat mam układ krążenia w normie. Mojej małżonce przed laty uratował życie, do dzisiaj się nami opiekuje, będąc uczynnym na każde wezwanie.

Na samym wstępie wstał i podał ręke na przywitanie,już tym zyskał moją sympatię.Podchodzi do pacjenta z wielkim zaangażowaniem.Skutecznie rozpoznał przyczynę choroby i dał odpowiednie lekarstwo po którym lepiej się czuję.dziękuję i polecam tego kardiologa.

pan doktor przyjmuje w ramach NFZ w klinice Krakowskiej przy ul. Mehoffera 6, wizyta u niego przebiega sprawnie poświęca czas na wyjasnienia i rozmowę z pacjentem, nie wyobrażam sobie abym mogła leczyć się u kogoś innego, polecam

Uratował mi życie 4 lata temu. Miałam zawał serca a On rozpoznał i błyskawicznie zareagował. Nigdy Mu tego nie zapomnę. Dziękuję.

ŚWIETNY LEKARZ,MA NIESAMOWITE PODEJSCIE DO PACJENTA,JEST PRZEMIŁY,KULTURALNY A NA DODATEK BARDZO KOMPETENTNY.LECZY KOMPLEKSOWO I SKRUPULATNIE.POLECAM NAJLEPSZY KARDIOLOG W KRAKOWIE

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Kraków"?

I Klinika Kardiologii
Kopernika 22