lekarz Marek Kulczyk

Bardzo dobry lekarz.Dba o stan zdrowia.Stosuje profilaktykę leczenia.Miły i bardzo dużo wkłada zaangożowania.

Dr Kulczyk przeprowadził u mnie artroskopie barku... miałem rozległe zniszczenia, z którymi to dr uporał się znakomicie. Pełen profesjonalizm i prawdziwa pasja z jego strony. Szkoda, że jest mało takich lekarzy ja On.! Polecam

polecam... bardzo miły i kompetentny lekarz...................................................................................

Nie poleca!!!Byla na jednej wizycie i nigdy wiecej.

Nie poleca!!!Byla na jednej wizycie i nigdy wiecej.

Probowal naciagnac na operacje,ktora mial wykonac oczywiscie on.Jak sie okazalo operacja nie byla konieczna.

Pan Doktór uratował moją rękę, dzięki niemu odzyskałam władzę w mojej lewej ręce. Wykonał reoperację mojej źle złożonej kości ramiennej. Jest osobą niezwykle kompetentną , miłą, uprzejmą oraz wzbudzającą zaufanie.

to lekarz bez etyki lekarskiej, po prostu cham

to lekarz bez etyki lekarskiej, po prostu cham

kompetentny miły i fachowiec polecam

kompetentny miły i fachowiec polecam

Bardzo dobry lekarz: kompetentny, życzliwy i co bardzo ważne, ma czas dla pacjenta.

Miałam okazje niedawno poznać p.Kulczyka wybrałam się o niego w celu skonsultowania konkretnej rzeczy,wszystko bardzo dokładnie mi wytłumaczył -za to duży plus:)Nie mogłam się jednak oprzeć wrażeniu że troszkę mnie straszy bym zrobiła operacje w szpitalu w którym przyjmuje-rzecz jasna prywatnie.