lekarz Marek Kwiatkowski

Co prawda ja odbyłam u doktora tylko 2 wizyty, bo potem musiałam pójść do neurochirurga, ale zdecydowanie potwierdzam powyższe opinie. Bez problemu uzyskałam skierowanie na potrzebne badania. Nawet byłam zawiedziona, że muszę iść do innego specjalisty, którego, notabene, polecił mi właśnie dr Kwiatkowski. Bardzo dobrze polecił, zresztą, a to też o czymś świadczy. Monika Plisecka

Monika Plisecka

Miałam ten zaszczyt byc pacjentką Pana dr w Szpitalu w którym pracuje. Rzeczywiście wspaniały, ciepły, konkretny, wzbudzajacy zaufanie, przy Nim czułam się bezpiecznie. Bardzo dużo zbierał wywiadu kiedy byłam przygotowywana do operacji. Panie Doktorze dziekuje.

Bardzo kompetentny lekarz, zna się na swojej pracy,wie jak zająć się pacjentem, do tego bardzo miły ,sympatyczny, ma poczucie humoru,polecam wszystkim

Znakomity lekarz, bardzo kompetentny, ma świetny kontakt z pacjentem, człowiek o wysokiej kulturze osobistej, niezwykle sympatyczny, ciepły, życzliwy! Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Bardzo polecam.