Marek Łagan

2,7

Jestem bardzo zadowolona Dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania bardzo uprzejma i miła atmosfera wizyty POLECAM

Jestem bardzo zadowolona

pierwsza ciąże prowadził mi ten lekarz i byłam bardzo zadowolona. opieka przez 9 m-cy super i dlatego teraz tez zdecydowałam się aby prowadził moja drugą ciążę. każdy ma inne wymagania, nigdy nikt nikomu nie dogodzi w 100% procentach.ale dla mnie to jest najlepszy lekarz jeśli chodzi o wielkopolskę, a z kilkoma miałam do czynienia.

Może kiedyś był dobry teraz zdecydowanie odradzam.

Może kiedyś był dobry teraz zdecydowanie odradzam.

Ten człowiek to brak słów dla niego liczy się tylko kalendarz i kiedy następna kaska wpadnie....

Dziewczyny dr Łagan prowadził moją pierwszą ciążę i udało się.Urodziłam śliczną,zdrową córeczkę.Druga ciąża,nie chciałam,ale przypadkowo i tak wylądowałam u niego i jakoś tak zostało do czasu aż okazało się,że moja córcia umarła w 24 tc.Świat mi się zawalił,a dr mnie przekonywał,że może trzeba się cieszyć.Takie rzeczy się zdarzają.Owszem,ale dlaczego kiedy się niepokoiłam mówił,że nie mam wymyślać,przecież młoda jestem i co,straciłam dziecko.A on jakby nigdy nic kazał się starać o następne "może się uda,wszystko wyjdzie w trakcie".Uraz psychiczny zostanie do końca życia.Nie mam żalu,że to może przez niego moja córcia umarła,nie,ale chodzi mi o podejście.W szpitalu mnie olewał,wyzywał jak prosiłam o cesarkę.Ogólnie nie okazywał zainteresowania,nie wytłumaczył nic.Sekcji nie kazał robić,bo po co.Wykorzystał naszą słabość.Powinien się dokształcać,szczególnie jeśli chodzi o takie sytuacje.Może by uniknąć takich przypadków w przyszłości.Mnie bardzo zawiódł,bo znamy się trochę lat,ale to nic dla niego nie znaczy widocznie.

człowiek który powinien się dokształcać iż obecnie ma luki w pamięci

człowiek który powinien się dokształcać iż obecnie ma luki w pamięci

leżałam w szpitalu skierowana przez nieznanego im lekarza, a dr zajął się mną jak swoją pacjentką.

KOBIETY NIE POLECAM TEGO LEKARZA BO WLASNIE PRZEZ NIEGO TERAZ WALCZE Z NOWOTWOREM JEGO NIEWIEDZA BRAK KOMPETENCJI NIE WSPOMNE JUZ O POSWIECENIU MI CZASU TYLKO KROTKA ROZMOWA UMOWIENIE NA NASTEPNA WIZYTE I PIENIADZE SZKODA TYLKO ZE GUZ W PIERSI PODCZAS MOJEJ CIAZY POTRAKTOWAL JAK BY GO TO NIC NIE OBCHODZILO LUDZIE I TO MA BYC GINEKOLOK JA MAM MALE DZIECI 3.5 I 15MIESIECY MAM NOWOTWOR ZLOSLIWY WLASNIE PRZESZLAM CIEZKA OPERACJE DRUGA Z KOLEII MAM ODJETA PIERS I WEZLY CHLONNE

Pierwszą ciążę poroniłam, kolejne dwie prowadzone przez pana doktora, mimo dużego ryzyka zakończyły się pomyślnie. Oba porody odbierał osobiście. Dla mnie był profesjonalistą, zawsze mogłam na niego liczyc.

Ja chodzę do tego lekarza przez całą ciążę w tym czasie miała robione serie badań, skierowania do różnych innych instytucji żeby sprawdzić czy ciąża się dobrze rozwija jak leżałam w szpitalu to mogłam liczyc na jego pomoc. Do pacjentek podchodzi bardzo profesjonalnie i przy badaniach daje komfort psychiczny bo zdaje sobie sprawę że to do przyjemnych badań nie należy