Mimo, że skończył się kontrakt zostałam przyjęta.

Mimo, że skończył się kontrakt zostałam przyjęta.

Wizyta na NFZ. Jestem zadowolona. Kompleksowe podejście, Polecam

Wizyta na NFZ. Jestem zadowolona. Kompleksowe podejście, Polecam

wizyta godna polecenia, doktor rozwiał moje wątpliwości(wszystko mi wytłumaczył i odpowiedział na pytania) oraz poprawił złą diagnozę innego lekarza.

Jestem zadowolona. Mam same dobre wspomnienia. Dobrze oceniam umiejętności, opiekę i ogromną życzliwość.

Jestem zadowolona. Doświadczenie i wiedza. Wzbudził moje zaufanie.

Jestem zadowolona. Doświadczenie i wiedza. Wzbudził moje zaufanie.

ja również nie polecam!trafiłam na tego lekarza na strzeleckiej porodówce.byłam zaledwie kilka dni przed planowanym terminem porodu ale dziecko zrobiło się mało aktywne.będąc na badaniach w szpitalnym laboratorium wybrałam się też na ktg na porodówkę, po tym już mnie zostawili na oddziale.panie położne były wyraźnie zaniepokojone tym co wykazało ktg i cały czas mówiły, że będą rozwiązywać ciążę i mimo, że na porodówce leżałam od ok.godz. 12. lekarz chciał czekać do 19.z decyzją co dalej-miał czas!bagatelizował to co się działo ze mną i dzieckiem...efektem tego wszystkiego było zanikające tętno dziecka na 10 minut przed 19.(godziną na którą czekał z decyzją lekarz), potem szybka cesarka i narodziny martwego dziecka, które dzięki Bogu zostało wyratowane(18 minut reanimacja) przez zespół z oddziału noworodków.dziecko do godziny czasu trafiło na Oddział Intensywnej Terapii Dzieci na Witosa w Opolu...trudno mi w kilku słowach opisać przez co przeszło moje dziecko a my wraz z Nim!7 tygodni na OITD, potem półtorej tyg.na Patologii Wcześniaka i Noworodka!być może dr Lenart jest dobrym lekarzem w ciążach "bezproblemowych", w sytuacji kryzysowej się nie popisał kompetencją i wyczuciem!przeczytałam wszystkie opinie i niektóre odpowiedzi...tym,którzy uważają, że negatywne opinie wystawia konkurencja napiszę tylko tyle:cieszcie się, że nie byliście nigdy w takiej sytuacji...gdy rozcinają Ci brzuch, wyrywają dziecko-nie widzisz go, nie słyszysz...a gdy po wyjściu ze szpitala jedziesz pierwszy raz do swojego dziecka widzisz je w plątaninie kabelków,rurek itd. i dostajesz je na dosłownie kilka sekund na ręce nie po to,żeby się z Nim przywitać ale po to,żeby się pożegnać!
Długi czas prześladowała mnie myśl-że gdyby nieco wcześniej lekarz zdecydował się na cięcie to może nie byłoby rewelacji z dzieckiem ale na pewno nie byłoby takiego dramatu!i te moje myśli zostały potwierdzone m.in.przez innych lekarzy.

Prowadził moją ciążę, byłam zadowolona. Miałam skróconą szyjkę więc zalecił odpowiednie leki i dzięki temu donosiłam ciążę do końca. Jedynie co do płci dziecka się pomylił;) Ale najważniejsze, ze dzidziuś przyszedł na swiat zdrowy.

Bardzo dobry lekarz, w sytuacjach stresowych potrafi rozluźnić atmosferę rozmową. Bardzo go polecam :)

Czasem zabiegany, ale kto dziś nie jest. w dzisiejszych czasach trudno znaleźć czas na wypoczynek. Widzę, że to doświadczony fachowiec. Byłam pod opieką doktora nie jeden raz w szpitalu i do poradni zapisałam się właśnie po tym. Operował mnie - dzięki temu żyję - nieźle z resztą. A to czy jest śmieszny, bo opowiada takie czy inne kawały - darujmy sobie - dyskutowanie na ten temat jest dziecinne. Polecam

Prowadził moją ciążę i uważam, że jest kompetentnym lekarzem, poradził sobie ze wszystkimi problemami, które po drodze wynikały a było ich trochę. Na wizyty chodziłam bez stresu bo jest sympatyczny i uprzejmy, wyjaśni wszystko co się chce wiedzieć. Polecam wszystkim, dobra opieka za darmo.